Keystone logo

50 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Sağlık Bilimleri 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sağlık Hizmeti
 • Sağlık Bilimleri
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (50)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Sağlık Bilimleri

  Bir Lisans veya Lisans, lisans derecesidir. Çalışma alanında ve derecesini ödüllendirilmesi öğrenme kuruma bağlı olarak, bir BSc kazanmak için üç ila beş yıl sürebilir.

  Sağlık Bilimlerinde BSc nedir? Sağlık bilimleri sağlanması ve sağlığı korumak ile ilgili disiplinlerin grubudur. Bu engel ve moleküler düzeyde hastalığı tedavi değil, aynı zamanda tanımak ve toplumların genel olarak iyi sağlık uygulamalarını sahip olmak için almalıdır önlemleri yeteneği değil sadece daha fazla çabasındadır çalışma kapsayıcı dalıdır. Öğrenciler biyoloji, kimya, organik kimya, fizyoloji ve sağlık sistemleri ve politikaları dersleri karşılaşma olasılığı vardır.

  Sağlık ve sağlık dünya çapında yüksek öncelikleri hale geldikçe, sağlıkla ilgili işler önümüzdeki on yıl içinde kullanılabilirlik artması beklenmektedir. Bu nedenle, Sağlık Bilimlerinde BSc birçok iş fırsatları sonuçlanması muhtemeldir.

  Farklı ülkelerde ve farklı okullarda programlar kendi mali gereklilikleri de dahil olmak üzere kendi özelliklerine çok çeşitlilik var. Mal olabilir nasıl Sağlık Bilimlerinde BSc kazanç çok öğrenmek için, doğrudan ilgilenen programları başvurun.

  Sağlık bilimleri, sağlık bilimleri bölümünden mezun kazanç, sayısız alanlarda dokunur geniş bir disiplin olduğu için birçok potansiyel kariyer yolları sunuyor. Tıbbi araştırma ve geliştirme, farmakoloji, tıp ve diş yardım, mesleki terapi ve konuşma patolojisi sadece sağlık bilimleri disiplini içinde alanların birkaçıdır. Sen bireysel bazda hasta ve müşterileri ile çalışarak, klinik pratikte bir iş tercih edebilirsiniz. Geliştirmek ve deneyler tercih ederseniz, bir araştırmacı haline gelebilir. Ayrıca son bilimsel bulgular hakkında kamuoyunu eğitmek ve kamu politikası bu buluşlar uygulamak için yollar bulma kariyer yapabiliriz.

  Sürekli eğitim için uygun bir seçenek olarak çevrimiçi öğrenme yükselişi ile, dünyanın her yerinden gelen Sağlık Bilimlerinde BSc takip edebilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.