Keystone logo

12 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Yardımcı Sağlık Laboratuvar Bilimi 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sağlık Hizmeti
  • Yardımcı Sağlık
  • Laboratuvar Bilimi
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (12)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Yardımcı Sağlık Laboratuvar Bilimi

Bir Lisans (Bachelor of Science) çalışmaya öğrencinin alanında kariyer yol açabilir bir lisans programıdır. Çoğu öğrenci aynı zamanda genel konularda çeşitli çalışma olmasına rağmen sınıfların çoğunluğu, teknoloji veya bilim ile ilgili konular etrafında dayanır.

Tıp Laboratuvarı bir Lisans nedir? Bu program, toplama ve vücut dokusu, akışkanlar ve diğer maddeler gibi örnekleri analiz oluşur genellikle tıbbi laboratuvar teknisyeni veya bilim adamları olarak çalışmak için hazırlar ve. Her program değişir ama öğrenciler genellikle biyoloji, kimya, matematik, mikrobiyoloji, istatistik, laboratuvar yönetimi ve laboratuvar güvenliği prosedürleri gibi konuları ele alacağız. Öğrenciler ayrıca hücre sayaçları, mikroskoplar, bilgisayarlı aletleri ve diğer laboratuvar ekipmanı çalıştırma öğreneceksiniz.

Bu bir tıbbi laboratuvar derece yararı takip Öğrenciler laboratuvar ortamlarında çeşitli çalışmaya hazır olacaktır.Iş bulma, alanda büyüme var beklenen Çünkü mezuniyet sonrası oldukça kolay olmalıdır.

Tıp Laboratuvarı BSc kazanç ile ilgili maliyetler programın özel okul ve uzunluğuna bağlıdır. Öğrencilerin tercihlerini daralmış sonra onlar harç ve diğer ücretler beklenen ne olacağını öğrenmek için doğrudan okullara başvurmalısınız.

Bir tıbbi laboratuvar derecesi ile mezunları laboratuvar ayarları çeşitli çalışmak uygun olacaktır. Çoğu teknoloji hastane veya teşhis ve tıbbi laboratuvarlar tarafından istihdam edilecektir. Diğerleri hekimin işyeri ya da üniversiteler ve meslek okulları ile işe olabilir. Bazı tıbbi laboratuvar teknoloji belirli alanlarda uzmanlaşmak ise bazı bireyler, laboratuar tüm yönleri ile çalışacaktır. Uzman örnekleri kimya technologists, kan bankası technologists, immünoloji technologists, sitoteknologların, mikrobiyoloji technologists ve moleküler biyoloji technologists içerir.

Doğru okulu bulmak için geniş çevrimiçi veritabanına kullanın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.