Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Fen Bilimleri Lisansları  (Fen Bilimleri Lisans Eğitimi) programlar içinde Genetik 2024

Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Genetik 2024

genel bakış

Daha yüksek eğitim alma ilgilenen varsa, o zaman Bilim derece bir Lisans (Lisans) başlamak için harika bir yerdir. Bu lisans derecesi genellikle yaklaşık dört yıl içinde tamamlanabilir ve öğrencilerin her yıl binlerce bilim ve tıp ile ilgili alanlarda da sürdürmeye seçin.

Genetik ve Genomik BSc tam olarak nedir? Bu lisans programı özellikleri yavrularına bir organizmadan geçer nasıl çalışma gerektirir. genomik genellikle bu genlerin yaşayan bir organizma yaratmak bir bütün olarak etkileşim yolları hakkında öğrenme içerir iken Genetik, tek bir gen ve oynadığı rol üzerinde ağır odaklanma eğilimindedir. Bu alanda yapılan çalışmalar, DNA, yanı sıra özel bileşenlerin, uygulamalar ve ayırt edici özellikleri arasında davranış yönelmektedir. Öğrenciler, kalıtım, genetik manipülasyon ve modifikasyon, genetik bozukluklar, gen dizilimi ve üreme gibi konular hakkında bilgi olabilir.Onlar da bu tür insan genomu veya tarımsal genetik olarak belirli bir konuya odaklanmak için tercih edebilir.

Bu diploması karar çekenler bugünün rekabetçi iş piyasasında talep çok olan becerileri kazanmaları bulabilirsiniz. genetik ve genomik bir derece de kariyer arttırırken anlayışı derinleştirmek için harika bir yoldur.

Bu derece bir maliyeti büyük ölçüde değişebilir. Öğrenciler finansal bilgilerin ilgilenen kurumlara başvurmalıdır.

kariyerlerinin bir dizi genetik veya genomik bir derece ile takip edilebilir. Öğrenciler, tıp, tarım, araştırma, adli tıp, hatta hukuk gibi sektörlerde, çeşitli çalışmaya devam edebilir; onlar kurumlar ve hatta devlet kurumları için çalışan, kendilerini bulabilirler. derece Bu tür aynı zamanda bir üniversitede araştırma veya öğretim kariyerlerine devam etmek isteyenler için iyi bir arka plan yapar.

Eğer Genetik BSc istiyorsanız hemen başlayın.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sağlık Hizmeti
  • Üreme Tıbbı
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (0)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı