Keystone logo

60 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Fizyoterapi 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sağlık Hizmeti
  • Fizyoterapi
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (60)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Fizyoterapi

Bir BSc (Bachelor of Science) başarıyla üç ila beş yıl span üzerinde çalışmanın yoğun kursu tamamlamak isteyenler tevcih bir ortaöğretim sonrası açısıdır. çoğunlukla bilimle ilgili binbaşı için verilen esnada, bazı programlar genellikle sanatlar fakültesinden kazanmak disiplinlerde BSc ödül.

Fizyoterapi BSc nedir? Genellikle hareketlilik sınırlayıcı koşullardan etkilenen hastalara bakım sağlamak için gerekli bilgi ve becerilerinin gelişimini teyit ç dört yıla derece. Sınıf çalışması ve klinik uygulama deneyimi teorileri öğretmek ve pratik bir anlayış geliştirmek için birleştirilir. Çalışmanın dersin sonunda, başarılı öğrencilerin canlılık ve hastalıklara çeşitli muzdarip olan hastaların bir dizi refahını destekleyen yetkili profesyoneller olacak.

Fizyoterapi bir Lisans hareketi ve sağlık bir ilgi bir kariyer inşa etmek için harika bir yol olabilir.Derecesi klinik fizyoterapist olmak için bir ön koşuldur, ama aynı zamanda diğer ilgili disiplinlerin bir atlama taşı olarak hizmet edebilir. Uzmanları olarak, fizyoterapistler iyi kazanç potansiyeli tadını çıkarın.

Fizyoterapi BSc Edinme okul ve programa bağlı olarak maliyet değişir. Böyle eğitimi ve ders kitapları olarak beklenen giderlerin yanı sıra, öğrenciler, klinik saatleri ve teçhizat olarak maliyetleri eklendi düşünmelisiniz. Daha fazla bilgi için seçtiğiniz okula başvurun.

Fizyoterapi bir BSc Uzmanları sık sık rehabilitasyon ve spor hekimliği de dahil olmak üzere uzmanlık için çeşitli yollar var. İnsanların zayıflatıcı koşullardan kurtarmak yardımcı hastanelerde çalışabilir. Onlar tedavi ve oyunculara kaybını önlemek için yardımcı atletik kulüplerde veya spor takımları ile iş bulabilirler. Onlar da özel evlerde kişisel bakım sunabilir.

Farklı yerellerde Fizyoterapi BSc sunan öğrenci ve çeşitli durumlarda ikram mevcut olan birçok program vardır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.