Keystone logo

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sağlık Hizmeti
 • Farmasötik Tıp
 • Farmasötik Bilim
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (21)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

21 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Farmasötik Bilim 2024

  Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Farmasötik Bilim

  Bir BSc (Bachelor of Science) Öğrenciler derslerin gerekli seti, genellikle bilim veya teknoloji konularında etrafında dönüyordu tamamlamak kez verilen bir lisans derecesidir. Bu derecesini elde kariyer direk veya bir basamak daha ileri eğitim olabilir ya.

  İlaç Bilimleri Lisans nedir? Bu program kimyasal veya ilaç endüstrisi çalışmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bireyler bir ilacın yapımında için gider ne derin bir bilgi sahibi. Her program değişir ama sınıf konuları ilaç keşif, tasarım ve geliştirme içerebilir; Araştırma metodolojisi; İlaç mikrobiyoloji; Bilimsel yazma becerileri; kalite yönetimi ve düzenleyici sistemler; ve ürün ticarileştirilmesi.

  bu derece takip faydalarından biri öğrenci büyük ölçüde eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek olduğunu.yeni ilaçların keşfi sürekli bir ihtiyaç olduğundan, mezunlar araştırma alanında bir kariyer bulmak için birçok fırsat olmalıdır.

  İlaç bilimi diplomasına kazanç ile ilgili maliyetler program okul ve süresine itibar bağlı olarak değişecektir. tüm dünyada okullar olduğundan, öğrenciler öğrenim ve harç beklenmektedir öğrenmek için doğrudan başvurmaları önerilir.

  Bazı mezunları için İlaç Bilimleri Lisans araştırma laboratuarları giriş seviyesi pozisyonlara yol açabilir. Birçok mezunları için bu derece fazla eğitim olanaklarına kapılarını açıyor ve ileri derecede kazanç daha fazla kariyer seçenekleri yol açabilir. Bu fırsatlar bir uyuşturucu analisti, bilimsel mühendis, tüketici güvenliği memuru, ya da bilim kütüphaneci olarak olabilir. İşverenler devlet kurumları, üniversiteler, biyoteknoloji firmaları, ya da bir kimyasal veya ilaç firmasının araştırma bölümlerini içerebilir.

  Bizim çevrimiçi veritabanı kullanarak şu anda bilim eğitimini başlatın. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.