Keystone logo

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sağlık Hizmeti
 • Sağlık Teknolojisi
 • Biyomedikal Mühendisliği
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (9)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

9 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Biyomedikal Mühendisliği 2024

  Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Biyomedikal Mühendisliği

  Bir Lisans veya Lisans, bireysel yükseköğretimde alır ilk adımdır. Ders materyali devam saha veya çalışma ile üzerine inşa etmek için sağlam bir temel verir. Bilim derece bir lisans konu ve ders yüküne bağlı tamamlamak için üç ila beş yıl sürer.

  Biyomedikal Mühendisliği bölümünden nedir? Biyomedikal mühendisliği bir lisans mühendislik ve biyolojik bilim malzemesini birleştirir. Biyomedikal mühendisliği son derece çeşitli ve sürekli gelişen bir nispeten yeni bir bilim dalıdır. Öğrenciler temel mühendislik, matematik, istatistik ve temel biyoloji odaklanmak bekleyebilirsiniz. Gerekli temeli öğrendikten sonra, öğrenciler, biyomekanik, biyoelektrik sistemleri, biyomoleküler mühendisliği, ya da tıbbi optik olarak belirli akademik parçaları takip edebilirsiniz.

  Biyomedikal Mühendisliği dalında lisans mezunları büyüme fırsatları bol bir gelişmekte iş piyasasına girme keyfine varacaksınız.Mühendislik ve biyoloji hem de bilgi sahibi olma, onlar da teknik alanlarda üst kazanç pozisyonlar için donatılmıştır.

  Bilim derecesi bir lisans maliyeti önemli ölçüde akademik kurum ve ülke bireysel yaşamları bağlı olarak değişir. Online ders seçenekleri artış daha ekonomik bir derece elde yapmıştır.

  Biyomedikal mühendisliği alanında lisans derecesi alan mezunlar genellikle master veya doktora programlarına devam etmektedir. Öğrenciler yüksek lisans diploması veya iş piyasasına girmek için hangisini seçerseniz seçin, kendilerine açık birçok heyecan verici kariyer yolları var. Bu kariyer yolları odaklı ya araştırma ya da sanayi vardır. Araştırmacılar bilgi toplamak ve biyomedikal mühendisliği ile ilgili sorunları çözmek için yeni fikirler yaratmak. Sanayi tarafı yeni araştırmalar uygulamak ve bir gerçeklik yapma odaklanır.

  Bilim lisans derecesi için arayış online olarak kolayca başlayabilir.Eğer biyomedikal mühendisliği sizin için doğru yol olduğunu düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.