Keystone logo

4 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Öğrenme Güçlükleri 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sağlık Hizmeti
 • Engellilik Çalışmaları
 • Öğrenme Güçlükleri
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (4)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Öğrenme Güçlükleri

  Belli bir disiplinde önemli bir bilgi birikimine sahip olmak isteyen bireyler genellikle lisans diplomasına sahiptir. Bilim programlarının lisansı, teknik ve pratik konulara derinlemesine inceler. Öğrenciler, programlarını tamamlamak için daha uzun sürse de, öğrenciler genellikle üç ya da dört yıl içinde bir BSc kazanırlar.

  Öğrenme Engelli Bir BSc nedir? Dünyadaki öğrenciler, otizmden disleksiye kadar değişen öğrenme güçlüklerini tecrübe ediyorlar. Bu koşullar, yeni bilgileri olağanüstü derecede zorlaştırabilir. Öğrenme güçlüğünde lisans derecesi alan bireyler, öğrenme bozukluklarının altında yatan nedenleri öğrenirler. Ayrıca tedavi yöntemlerini de keşfederler. Öğrenciler genellikle psikoloji, danışmanlık, eğitim, sağlık ve diğer ilgili konularda ders alırlar. Ayrıca matematik veya fen gibi genel eğitim kurslarına da kaydolabilirler. Çoğu zaman, öğrenciler bir capstone projesi veya mentorluk hazırlayarak programlarını tamamlarlar.

  Öğrenme Bozukluklarında bir BSc'nin başarıyla tamamlanması, genellikle mezunların öğrenim engellerini aşmalarına yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları gerçek dünya danışmanlığı ve eğitim becerileri ile donatır. Çoğu zaman, program katılımcıları kişisel yaşamlarında da onlara hizmet eden bütçeleme, proje yönetimi ve organizasyon becerilerini öğrenirler.

  Öğrenme Engelliler programında bir BSc'ye katılmak için bütçeleme yapmak, tüm potansiyel okullardan özel bilgi olmaksızın zor olabilir. Kurumlar çeşitli faktörlere dayanan harç ve ücretler belirlediğinden, öğrenciler genellikle kayıt yaptırmadan önce okul yetkilileriyle masrafları tartışırlar.

  Öğrenme Engelli Bir BSc mezunları önemli sayıda kariyer olanakları sunar. Genellikle, öğrenciler okullarda eğitim uzmanları, öğretmen yardımcıları, öğretmenler veya danışmanlar olarak doğrudan istihdam ararlar. Bununla birlikte, bu pozisyonlar bir devlet kurumundan veya meslek kuruluşundan bir lisans gerektirebilir. Bazı bireyler, araştırma ve geliştirme uzmanları, danışmanları ve yöneticileri olarak çalışmaktadır. Bu arada, diğerleri akademik alanda hayat boyu kariyeri tercih ederek yüksek öğrenime kaydolmaya karar verirler.

  Öğrenciler genellikle yerel kolejlerde veya üniversitelerde Öğrenme Engelliler alanında bir BSc kazanırlar. Bununla birlikte, bazıları çevrimiçi forumlar ve sanal sınıflar aracılığıyla derecelerini takip ediyorlar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.