Keystone logo

12 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Sağlık Çalışmaları Sağlık Yöneticiliği 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Sağlık Hizmeti
  • Sağlık Çalışmaları
  • Sağlık Yöneticiliği
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (12)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Sağlık Çalışmaları Sağlık Yöneticiliği

Bir BA (Bachelor of Arts), öğrencilere pek çok kariyer girmek için gerekli olan eğitim sunan bir lise sonrası derecesidir. Çoğu program özellikle çalışmanın seçilen binbaşı ile ilgili genel konu derslerinin ve sınıfların bir arada içerir.

Sağlık Yönetimi BA nedir? Bu programda, öğrenciler sağlık yönetiminde zorlukları ile başa çıkmak için nasıl öğreneceksiniz. Her program değişir, ama öğrenciler sağlık kuruluşlarının başarılı çalışması neden finansal yönetim teknikleri öğrenmek olabilir ve daha iyi hasta bakımını sağlamak için analitik ve liderlik becerilerini inşa edecek. Sınıfların örnekleri sağlık yönetiminde dinamik liderlik, iyileştirilmesi, iş performansını, yönetsel finans ve hukuk, etik ve politika içerebilir.

Sağlık yönetimi alanında diplomasını aldıktan sayısız yararları vardır.Sağlık dünyanın en büyük sektörlerden biridir ve bilgi ve beceriye sahip olanlar için kariyer fırsatları çeşitli vardır. Bu derece aynı zamanda farklı tesislerin bir dizi iş için hazırlar.

Bir sağlık yönetim derecesi ile ilişkili maliyetler çeşitli faktörlere bağlı olarak değişecektir. Okulun itibar ve programın uzunluğu maliyetinin önemli belirleyici, ve bazı programlar ek ücret gerektirebilir. Öğrenciler doğrudan mali yükümlülükler hakkında bilgi edinmek için okullar ile irtibata geçebilirsiniz.

Sağlık yönetimi alanında derece kazanmak Çoğu öğrenci, farklı kapasitelerde çeşitli çalışmak liderlik becerilerine sahip. Onların çıkarlarına bağlı olarak, bireylerin hastaneler, klinikler, özel sağlık merkezleri, ya da hükümet çalışmayı tercih edebilir.Sağlık tesisinin boyutuna bağlı olarak, mezunlarının maliyet kontrolü, bakım kalitesi veya hizmetin bir vurgu ile iş bulmak olabilir, ya da her yönüyle sorumlu olabilir.

Eğitiminizi bugün başlayın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.