Keystone logo

1 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Ruh Sağlığı Hizmetleri Psikoloji Çocuk Psikolojisi 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Sağlık Hizmeti
  • Ruh Sağlığı Hizmetleri
  • Psikoloji
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Ruh Sağlığı Hizmetleri Psikoloji Çocuk Psikolojisi

Arts (BA) bir lisans alınması üniversite düzeyinde belirli bir alan veya konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenciler tarafından belirlenen akademik hedeftir. Lisans almış Birçok öğrenci daha ileri derecede doğru devam, ya da konuya profesyonel kariyerine başlamak için yeterli eğitim almış.

Çocuk Psikoloji BA nedir? Bu program öğrencilere ergenlerde ve çocuklarda psikolojik gelişim uygulanan güncel teorilerden derinlemesine değerlendirme sunacak. Öğrenciler ayrıca ilgili araştırmalar tüm yöntemleri konusunda eğitim alacak. Program, öğrencilerin aktif ve destekleyici bir araştırma ortamında çocuk psikolojisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlar. Derecesi çocuk ve aile psikolog olarak potansiyel bir kariyer ilgilenen herkes için idealdir.

Bir çocuk psikolojisi lisans derecesi elde etmek için bir öğrenci için çeşitli nedenleri vardır.Bireysel mükemmel bir araştırma bilgilendirilmiş öğretilerini almak değil, aynı zamanda bu alanda, eğitim, klinik ve sosyal bağlamlarda önemini içine giriş olacak sadece. Bu çocuk psikolojisi daha ileri çalışmalar kayıt yaptıran önce gerekli bir adımdır.

Bu programın maliyeti sağlayan kuruma büyük ölçüde bağlıdır. Kurs mali talepleri hakkında daha fazla bilgi için, herhangi bir ilgi bireysel başvuruların okulun ofisi başvurmalısınız.

Çocuk psikolojisi alanında lisans derecesini elde kariyer yollarının çeşitli kapıyı açabilirsiniz. Çocuklarla birlikte çalışmak isteyen, çünkü birçok kişi ders başladı. Bu nedenle, destek işçiler, öğretmenler ve danışmanlar olarak meslek bu alanda güçlü bir eğitim geçirmiş olanlar için en uygun kariyer vardır.

Dünya genelinde sunulan çeşitli programlar vardır.Eğer eğitim alma bir daha esnek yöntem arıyorsanız, çevrimiçi bir programına kayıt yaptıran düşünebilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.