Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Uygulamalı Bilimler Önlisansları  (Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı) programlar içinde Hekim Asistanlığı içinde Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri 2024

1 Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı programlar içinde Hekim Asistanlığı içinde Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri 2024

genel bakış

Efsanevi Hollywood'un ev olmasının yanı sıra, Los Angeles ABD'de ikinci büyük şehri ve Kaliforniya eyaletinde en büyüğüdür. Daha önce iki kez Olimpiyat oyunları ev sahipliği yapmış ve 80 ilçe ve mahalleleri ayrılmıştır. Kent üç devlet üniversitesi ve diğer kurumlar bir dizi ev sahipliği yapmaktadır.

Doktor Yardımı nedir?
Hekim yardımı, hastalara bakım sağlanmasıyla ilgilenen bir tıp alanıdır. Doktor asistanları, lisanslı hekimlerin gözetimi altında çalışır ve tıbbi geçmiş almak, fizik muayene yapmak, teşhis testleri istemek ve yorumlamak ve hasta eğitimi sağlamak gibi onlarla aynı görevlerin çoğunu yerine getirir. Doktor asistanları ayrıca genellikle hastalar ve doktorları arasında bir temas noktası görevi görerek bilgi ve bakım koordinasyonu sağlar.

Doktor Asistanlığı okumanın faydaları nelerdir?
Doktor asistanlığı eğitimi almanın faydalarından bazıları arasında tıp alanında kapsamlı bir anlayış kazanmak, güçlü klinik beceriler geliştirmek ve en son tıbbi teknolojilere aşina olmak yer alır. Doktor asistanları yüksek talep görüyor ve birçok öğrenci, başkalarının kaliteli sağlık hizmeti almasına yardımcı olmak için bu kariyer yolunu izlemeyi seçiyor. Ek olarak, doktor asistanları genellikle rekabetçi maaşlar kazanır ve iş tatmini oranlarından yararlanır.

Doktor Asistanlığında hangi dereceler mevcuttur?
Bir doktor asistanlığı derecesi, topluluk kolejleri, üniversiteler ve tıp fakülteleri dahil olmak üzere birçok farklı türde kurumdan alınabilir. PA programlarının çoğu, öğrencilerin bir lisans derecesine sahip olmasını gerektirir, ancak bazı okullar, önceden bir derece olmadan tamamlanabilecek profesyonellik öncesi aşamaya sahip programlar sunar. Doktor asistanlık programını tamamlamak için gereken süre, kurumun türüne ve programın özel gereksinimlerine bağlı olarak değişir, ancak çoğu öğrenci eğitimlerini dört yıl içinde tamamlar.

Doktor Asistanlığı derecem sırasında ne çalışacağım?
Bir doktor yardımcılığı derecesi programının müfredatı tipik olarak tıbbi terminoloji, anatomi ve fizyoloji, farmakoloji, teşhis testleri ve hasta bakımı kurslarını içerir. Öğrenciler ayrıca, hastalarla çalışma konusunda uygulamalı deneyim sağlayan klinik rotasyonlara da sıklıkla katılırlar. Birçok program, öğrencilerin sağlık alanında lisans derecesine veya ilgili deneyime sahip olmasını gerektirir.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

Uygulamalı Bilimler lisans programlarının ortakları, öğrencilerin belirli çalışma alanlarına konsantre olmalarını sağlar. Mezun olduktan sonra, genellikle kendi seçtikleri alanlarda giriş seviyesi pozisyonlarında tam zamanlı çalışmaya başlamak için benzersiz uygundur.

Daha fazla oku

filtreler

  • Uygulamalı Bilimler Ön Lisansı
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Sağlık Hizmeti
  • Yardımcı Sağlık
  • Tıbbi Yardım
  • Los Angeles
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları