Filter
Yüksek Lisans
Okyanusya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Yarı zamanlı Yüksek Lisanslar içinde Tıp 2020 Okyanusya

Yüksek lisans, lisans eğitimini tamamlandıktan sonra tamamlanması öngörülen lisansüstü bir mezuniyet derecesidir. Bir yıldan üç yıla kadar sürebilecekleri gibi, çoğu master programı yaklaşık iki yıl içinde tamamlanabilir.

Tıp öğrencileri yarın doktor, hemşire ve cerrah olacak. Bu geniş alan, hastalığın önlenmesi, teşhisi ve tedavisi ile ilgilidir. Genellikle insan vücudunun yanı sıra ilaç, ameliyat ve diğer tıbbi teknikler de dahil edilmiştir.

Asya'da dünyanın büyük olasılıkla en güçlü kıta ve ekonomik olarak eğitimde sonsuz olanaklar tanıttı. Ağırlık merkezi Doğu yolunda ilerliyor. Yüksek öğretim ve İngiliz hızlı değişiklikler ve yatırımlar genel olarak konuşulan dil vardır. Okyanusya 'ın güçlü istihdam olanakları da öğrencilere geleceğe daha hitap.

Yüksek Lisans Yarı zamanlı içinde Tıp Okyanusya

Devamını oku Daha Az

3 Sonuçlar Tıp, Okyanusya

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Laboratuar tıbbındaki kariyeriniz Mezunlar, teşhis patolojisi alanında tıbbi bilim adamları, tıbbi araştırmacılar veya klinik araştırmacılar olarak kullanılmaktadır. ... [+]

Laboratuvar tıbbındaki kariyeriniz

Mezunlar, teşhis patolojisi alanında tıbbi bilim adamları, tıbbi araştırmacılar veya klinik araştırmacılar olarak kullanılmaktadır.

Ne çalışacaksın

İki klinik patoloji disiplin akışında uzmanlaşacaksınız. Mezun olduktan sonra, uzmanlık alanınızla ilgili analiz ve bilgi entegrasyonunda üst düzey becerilere sahip olacaksınız.

ayrıntılar

Teşhis patolojisi ve tıbbi araştırma alanında bir kariyer için kalifiye. Bu program biyolojik bilimler veya biyomedikal bilim derecelerinden mezun olan öğrenciler için uygundur.

Aşağıdaki seçeneklerden iki klinik patoloji disiplini akışında uzmanlaşacaksınız:... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Otago - Wellington Department of Medicine

Havacılık Tıbbı Yüksek Lisans (MAvMed) yeterliliği, küresel olarak sunulan 4 yıllık bir yarı zamanlı, uzaktan eğitim kursu. Yüksek Lisans derecesinin çekirdeği Mesleki Tı ... [+]

genel bakış

Havacılık Tıbbı Yüksek Lisans (MAvMed) yeterliliği, küresel olarak sunulan 4 yıllık bir yarı zamanlı, uzaktan eğitim kursu. Yüksek Lisans derecesinin çekirdeği Mesleki Tıp Yüksek Lisans Diploması (PGDipOccMed) veya Aeromedical Retrieval and Transport (PGDipAeroRT) Yüksek Lisans Diploması ile başlar. Bu dört bildiri, Yüksek Lisans yeterliliğini tamamlamak için gerekli dört ileri ileri belgeye yol açar. Tamamlandığında, öğrenciler Master derecesine ek olarak bir Diploma kazanmış olacaklar.

Derecesi sadece kayıtlı tıbbi pratisyenler için geçerlidir.

Araştırmaya dayalı bir yüksek lisans derecesi almak isteyen öğrenciler, Havacılık Tıbbı lisans programında onaylanan Sağlık Bilimleri Yüksek Lisansına (MHealSc) kaydolmalıdır.... [-]

Yeni Zelanda Wellington
Mart 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Otago - Wellington Department of Medicine

Otago Mesleki Tıp Yüksek Lisans derecesi (MOccMed), yarı zamanlı kayıtlı tıbbi pratisyenlerin, dünyanın herhangi bir ülkesinde kayıtlı veya kurul sertifikalı bir uzmanlık ... [+]

genel bakış

Otago Mesleki Tıp Yüksek Lisans derecesi (MOccMed), yarı zamanlı kayıtlı tıbbi pratisyenlerin, dünyanın herhangi bir ülkesinde kayıtlı veya kurul sertifikalı bir uzmanlık düzeyinde profesyonel mesleki tıp pratiği için yetkinliklerini geliştirmelerini sağlayacak uluslararası akredite bir programın bir parçasıdır.

Yüksek lisans derecesi (normalde normal çalışmalarına devam eden öğrenciler tarafından yarı zamanlı olarak alınmıştır) mevcut Mesleki Tıp Yüksek Lisans Diplomasını (PGDipOccMed) uzatır ve öğrenciler normalde yüksek lisans diplomalarına kabul edilmeden önce diplomalarını tamamlarlar. Program, meslek tıbbının yönetim ve araştırma değerlendirmesine ve personelin güvenli çalışmalara uygun olmalarını sağlamaya yönelik temel ilkeler ve klinik uygulamalara dayanmaktadır.... [-]

Yeni Zelanda Wellington
Mart 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku