HEALTHCARESTUDIES

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Tıp 2020 Asya'da

Yüksek lisans, öğrencilerin seçtikleri alanlarda uzman olmalarını sağlayan bir mezuniyet derecesidir. Daha önce lisans eğitimi almış olanlar için tasarlanan bu programların süresi yaklaşık iki yıldır.

Tıpta çalışan kişiler, insan vücudunu ayrıntılı olarak öğrenmeyi bekleyebilir ve ayrıca ilaç ve cerrahi gibi sağlık araçları hakkında pratik bir anlayış kazanacaklardır. Bu bilgi, hastalıkları önleme, teşhis ve tedavi etmede faydalı olacaktır.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

Yüksek Lisans Yarı zamanlı içinde Tıp Asya'da

2 Sonuçlar Tıp, Asya Filter

Tıp Bilimleri Yüksek Lisansı

UAEU United Arab Emirates University
Birleşik Arap Emirlikleri, Abu Dabi + 1 Daha fazla
Yüksek Lisans
01 Aug 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
30 Apr 2020
Ingilizce
Kampüs

Tıp Bilimleri Yüksek Lisans programları, bireysel öğrencilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini, BAE'deki ilgili kurumların ifade edilen ihtiyaçlarını ve CMHS'deki farklı disiplin ...

Devamını oku

Tıpta ve Cerrahide Yüksek Lisans

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
İtalya, Santa Maria Capua Vetere + 15 Daha fazla
Yüksek Lisans
01 Oct 2020
<
Tam zamanlı
<
6 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu derece kursu, bir hekim olmak için gerekli tüm bilimsel altyapıya ve gerekli becerilere sahip olmalarına ayrılmıştır; Aslında, bu ders, tıp bilimleri ya da hekim ve araştır ...

Devamını oku