Filter
Yüksek Lisans
İspanya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Yarı zamanlı Yüksek Lisanslar içinde Tıp İspanya'da 2020

Yüksek lisans programı, belirli bir alanda eğitimine odaklanmak isteyen bireyler tarafından alınan bir uzmanlık derecesidir. Fen Bilimleri yüksek lisans derecesi, MA ya da MBA derecesi almak, rekabetçi iş pazarında size avantaj sağlayacak bir seçenek olacaktır.

Tıpta çalışan kişiler, insan vücudunu ayrıntılı olarak öğrenmeyi bekleyebilir ve ayrıca ilaç ve cerrahi gibi sağlık araçları hakkında pratik bir anlayış kazanacaklardır. Bu bilgi, hastalıkları önleme, teşhis ve tedavi etmede faydalı olacaktır.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans içinde Tıp İspanya'da

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Tıp, İspanya

Formación Alcalá

1000 saat 40 ECTS: saat ve kredilerin sayısı ... [+]

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Tıp İspanya'da. Saat ve kredilerin sayısı: 1000 saat 40 ECTS. Süre: -: Sanal Eğitim Platformu Alcalá tarafından kitap formatında + Değerlendirme ve Rehberler sağlanan Malzeme Modu kayıt tarihinden itibaren en az 6 ay ve 12 ay maksimum. Amaçları Nicel ve nitel araştırma problemlerinin muhtemel metodolojileri avantajları ve sınırlamaları bilmek. Avantaj ve epidemiyolojik çalışmanın farklı sınırlarını bilmek. Ilaçlarla klinik araştırmanın tasarımı temel yönlerini değerlendirmek. Klinik çalışmaların sonuçlarının birinci basamak pratik uygulama için sınırlamalar tanır. Bir nitel bir çalışma tasarlayın. Bir araştırmada istatistiksel analiz için strateji tasarla... [-]
İspanya Jaén
Eylül 2020
Ispanyolca
Yarı zamanlı
6 - 12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social

Uluslararası İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları Önleme Ustası, öğrenciyi işyerindeki risklerin önlenmesi için nitelikli bir profesyonel yapmak için eğitir. Sürekli eğitim ... [+]

Uluslararası İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları Önleme Ustası, öğrenciyi işyerindeki risklerin önlenmesi için nitelikli bir profesyonel yapmak için eğitir.

Sürekli eğitim modüllerinin bir güzergahından oluşur ve mevcut bir konuda öğrenmeyi başarmak için sistematik ve düzenli bir çalışma özveriyle tasarlanmıştır.

ANA VE İKİNCİ HEDEFÇalışma ortamında İş Sağlığı ve Risk Önleme konusunda gerekli bilgi, beceri ve becerileri aktarır. Öte yandan, özellikle arar:Sağlık sürveyansında tıbbi bakım ile ilgili temel hususları listeler.Emek kökenli farklı patolojilerdeki tıbbi performans kriterlerini, mesleki riskleri ve fiziksel, kimyasal ve biyolojik ajanları analiz etmek.Sağlık sürveyansında tıbbi uygulama ile ilgili çeşitli eylemleri belirtiniz.Sağlık hizmetlerinde tıbbi bakımdaki bilimsel metodoloji ve araştırma sürecini uygulamak.Kabul Koşulları... [-]
İspanya Madrid
Açık Kayıt
Ispanyolca
Yarı zamanlı
8 - 12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku