Filter
Yüksek Lisans
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Yarı zamanlı Yüksek Lisanslar içinde Tıp Bilimleri 2020 Avrupa

Yüksek lisans, öğrencilerin seçtikleri alanlarda uzman olmalarını sağlayan bir mezuniyet derecesidir. Daha önce lisans eğitimi almış olanlar için tasarlanan bu programların süresi yaklaşık iki yıldır.

Tıp bilimi, insan vücudunu araştırmak için klinik yaklaşımlarla kombine edilmiş laboratuvar becerilerini kullanır. Sağlık bakım ve hastalık önleme ve tedavisinin arkasındaki bilimdir. Öğrenciler, bu geniş çalışma alanındaki alanlarda moleküler biyoloji, beslenme, sinirbilimi, toksikoloji ve benzeri dersleri alabilirler.

Önde gelen araştırma kurumları küçük, öğretim odaklı üniversitelere Avrupa'da dört binden fazla yüksek eğitim kurumları vardır. Avrupa kendisini Kuzey Kutup Dairesi gelen Afrika kıyılarına ulaşan, kadar diğer kıtalarda farklı değildir.

Yüksek Lisans Derecesi Yarı zamanlı içinde Tıp Bilimleri Avrupa

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Tıp Bilimleri, Avrupa

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tıp Bilimlerinde Yüksek Lisans programı İngiltere'de türünün tek örneğidir ve mezunlara iş piyasasında rekabet avantajı sağladığı kanıtlanmıştır. Tıp araştırması yapmak v ... [+]

Araştırma profili

Tıp Bilimlerinde Yüksek Lisans programı İngiltere'de türünün tek örneğidir ve mezunlara iş piyasasında rekabet avantajı sağladığı kanıtlanmıştır. Tıp araştırması yapmak ve araştırmak isteyen, belki de doktora veya araştırma alanında kariyer yapmak isteyen yüksek kalibreli tıp mezunları için tasarlanmıştır.

Uzmanlığınızla ilgili olarak bir laboratuvarda veya bölümde bir araştırma projesi yürütme fırsatı sunuyoruz. Yürütülen araştırma projelerinin seçimi geniştir ve tezgah araştırmasından klinik araştırmaya kadar uzanmaktadır.

Tamamlanan projelere örnekler:

Terapötik Hipotermi, Ağır Travmatik Beyin Hasarında İntrakranial Basıncı Azaltır11β-Hidroksisteroid Dehidrojenaz Tipinde Renal Fonksiyon Null FareRSV enfeksiyonu sırasında fare akciğerinde immün hücre popülasyonlarıKararlı Kalp Hastalığında Tuz İştahı ve Sağlıklı Gönüllüler... [-]
Birleşik Krallık Edinburg
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

Bu program kariyer sağlık ile ilgili araştırma bileşeni geliştirmek istiyor halen klinik alanlarda çalışan sağlık profesyonelleri için araştırma eğitimi bir ilk adım sağl ... [+]

Sağlık Araştırması Araştırma Master

Ayrıntılar

Bu program kariyer sağlık ile ilgili araştırma bileşeni geliştirmek istiyor halen klinik alanlarda çalışan sağlık profesyonelleri için araştırma eğitimi bir ilk adım sağlar. Bir denetim ekibi tarafından Güdümlü bir araştırma projesi üstlenmek ve araştırma yöntemleri, proje yönetimi ve araştırma yönetişim kullanarak güven kazanacaktır.

Kurulan araştırma projeleri üzerinde araştırma personeli mevcut birlikte çalışmak için bir fırsat var. Hemşirelik ve Ebelik biz palyatif ve yaşam süresi boyunca yaşam bakım sonu ve çeşitli sağlık ayarlarını araştırma isteyen başvuru sahiplerinin desteklenmesi özellikle ilgilendi.... [-]

Birleşik Krallık Birmingham
Ağustos 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku