Filter
Yüksek Lisans
Kuzey Amerika Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Yüksek Lisanslar içinde Sağlık Bilimleri Kuzey Amerika 2019/2020

Yüksek lisans, öğrencilerin seçtikleri alanlarda uzman olmalarını sağlayan bir mezuniyet derecesidir. Daha önce lisans eğitimi almış olanlar için tasarlanan bu programların süresi yaklaşık iki yıldır.

Sağlık bilimleri alanında yapılan eğitim programları, öğrencileri sağlık sektöründe geniş bir rol yelpazesinde çalışmaya hazırlar. Kurs, öğrencilerin insan biyolojisi, sağlık politikası ve yönetimi konularında bilgi sahibi olmalarını sağlayan geniş bir yelpazede kapsar.

Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri'nde yaygın olarak adlandırılan, elli devletler ve bir federal bölge oluşan federal bir cumhuriyettir. 48 bitişik eyalet ve Washington, DC federal bölge Kanada ve Meksika arasında ilk Kuzey Amerika'da bulunmaktadır. Alaska eyaleti Bering Boğazını geçerek kuzeybatı Kuzey Amerika, Rusya Kanada ve doğusunda batısında bulunan ve Hawaii eyaletinin orta-Kuzey Pasifik'te bir adalar olduğunu. Ülke ayrıca Pasifik ve Karayip beş nüfuslu ve dokuz ıssız toprakları vardır.

Yüksek Lisans Derecesi içinde Sağlık Bilimleri Kuzey Amerika

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Sağlık Bilimleri, Kuzey Amerika

LaGrange College

LaGrange Koleji 2015 sonbaharda Klinik Ruh Sağlığı alanında yüksek lisans programını başlattı. Kendinizi böyle ruh sağlığı kurumları, konut tedavi programları ya da özel ... [+]

Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlık Master

Bir Lisanslı Profesyonel Danışman olarak bir kariyer için hazırlayın.

LaGrange Koleji 2015 sonbaharda Klinik Ruh Sağlığı alanında yüksek lisans programını başlattı. Kendinizi böyle ruh sağlığı kurumları, konut tedavi programları ya da özel bir uygulama olarak ayarlarında pratik bir Lisanslı Profesyonel Danışman olarak görev görürseniz, o zaman bu program tam size göre olabilir.

Hayatınızı ve derecesini dengeleyin. Eğer diğer yükümlülükleri yerine ve hala profesyonel ilerlemek böylece Sınıflar akşamları münhasıran buluşuyor.

Bir değişiklik yap. Bir Danışmanlık öğrenci olarak, planı olacaktır ve derecesini elde ederken toplumda hizmet ve savunma projeleri uygulamak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri LaGrange
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Washburn University

Sağlık Eğitim Misyonunda Yüksek Lisans Sağlık Bilimleri (MHS), mevcut sağlık profesyonellerini, sağlık kuruluşları ve müttefik sağlık lisans programları dahilinde çeşitli ... [+]

A Sağlık Eğitiminde Sağlık Bilimleri Yüksek Lisans (MHS) Misyon, mevcut sağlık bakımı profesyonellerini, sağlık kuruluşları ve müttefik sağlık diploması programları içinde farklı öğrencilere hizmet edebilecek etkili öğretmenler ve liderler olarak hazırlamaktır.

MHS programı, tam zamanlı sağlık mesleği mensuplarının tam gün çalışırken yüksek lisansını tamamlamalarına olanak tanıyan, 8 haftalık derslerde küçük bir kohort eğitimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Her sonbahar kohort başlar. Program tamamen çevrimiçi ve eşzamansız.

MHS Kabul Kriterleri

MHS programından faydalanabilmek için şunları yapmanız gerekir: 1. Bir sağlık bakım ortamında bir lisans ve 2 yıl profesyonel çalışma deneyimi tamamladı. Mesleki deneyim şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Topeka
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
21 - 42 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku