Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Orthodontics En iyi 2 Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Bir yüksek lisans seçtikleri alanda bir kariyer için hazırlar. Bu ileri derecede sık tamamlamak için bir iki yıl sürer ve tüm dünyada üniversiteler ve özel kolejlerde alınabilir.

Ortodonti Master nedir? Bu program diş ve çene yapıları arasındaki misalignments ile ilişkili diş hekimliği uzmanlık alanı üzerinde duruluyor. Öğrenciler iskelet tanı, klinik pratikte cerrahi düzeltme, diş malzemeleri, araştırma, kraniofasyal büyüme, cerrahi ortodonti, çevre güvenliği ve mesleki ve etik uygulamada dersleri alarak tahmin edebilirsiniz. Hands-on eğitim çeneler hizalayarak ve program boyunca yaygın olacaktır dişleri doğrultma ilişkin usul ve teknikleri öğrenmek için.

Bir ortodonti derecesini elde sayısız faydaları vardır. Sadece siz değil halkların gülümsüyor ve güvenini artırmak için alırım, iş görünüm de uygundur.Alanda beklenen büyüme iş, ama ortodontistlere için ortalama maaş diğer birçok meslek daha yüksektir sadece.

Bir ortodonti programı için beklenen öğrenim ve ücretler bir yerden diğerine değişecektir. Konumu ve okul itibar, programın süresi ve ikamet ücretleri faktörlerdir. Öğrencilerin tercihlerini aşağı daralmış sonra, finansal gereksinimleri öğrenmek için doğrudan okullara başvurmanız en iyisidir.

Öğrenciler boyu eğitim süreci ve tıpta uzmanlık eğitiminin geçtikten sonra, mezunlar ortodonti başarılı bir kariyer olabilir. Bazı diş hekimliği grubu veya ortaklık katılmak rağmen çoğu kişi, kendi pratiğini açmak için seçin. Hastalarla doğrudan çalışmak istemiyorum olanlar için, onlar üniversite veya yüksek lisans düzeyinde ders seçebilir, ya da tıbbi araştırma katılırlar.

Online veri tabanı kolay araştırma ve karşılaştırma diş hekimliği okulları yapar.Şu anda başlayarak, senin aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Orthodontics

University of Siena

Dişhekimliği lisans dersi, en çok bilinen ve tanınmış Dişhekimliği Okullarını bir araya getiren Avrupa kurumları olan ADEE (Avrupa Dişhekimliği Eğitimi Derneği) ile uyum ... [+]

Orthodontics Yüksek Lisans.

Tek çevrim derecesi (lütfen İtalyan Üniversitesi Sistem açıklamasına bakın)

Dişhekimliği lisans dersi, en çok bilinen ve tanınmış Dişhekimliği Okullarını bir araya getiren Avrupa kurumları olan ADEE (Avrupa Dişhekimliği Eğitimi Derneği) ile uyum içinde, İtalya'da İngilizce dilinde uygulanan ilk derstir.

Università di Siena fotoğraf arşivi

Yeni kursun temel amacı, en iyi uluslararası standartların talep ettiği tüm bilgi ve becerilerin kazanılmasıyla, yeni mevcut teknolojilerin iyi bir şekilde kullanılmasıyla, geleneksel eğitim kursunun iyi bilinen kavramlarını öğrenerek mükemmel dişhekimleri yetiştirmektir. ve profesyonel cihazların yanı sıra temel ve klinik araştırmalarda da ilerlemeyi sağlayan dijital cihazlardan. Yabancı öğrenciler, İtalyan meslektaşları ile ve Siena'nın yerel toplumla bütünleşme şansına sahip olacaklar, uluslararası ve kültürlerarası bir deneyime maruz kalacaklar. / biçimlendirici deneyim / eğitim deneyimi.... [-]

İtalya Siena
Ekim 2019
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
United Campus of Malta

Kurs, yarı zamanlı olarak dört yıl boyunca çalışır ve Yüksek Lisans derecesine yol açar. ... [+]

genel bakış

Kurs, yarı zamanlı olarak dört yıl boyunca çalışır ve Yüksek Lisans derecesine yol açar.

Ders, dersleri ve araştırmayı zorunlu klinik eğitim modülleriyle birleştirir. İkincisi, çoğunlukla Avrupa Ortodonti Kurulu tarafından akredite edilen ortodonti uzmanı tarafından denetlenecektir.

Konular grup oturumları, seminerler pratik beceri eğitimi ve öğrenci liderliğindeki geliştirme oturumları ile öğretilecektir.

Dersler her 4 ayda bir 2 hafta boyunca Malta'da yapılacaktır. Her yıl birinci yıl için 40 saatlik klinik uygulama, ikinci yıl için 50 saat ve üçüncü yıl için 60 saat.

Master derecesi size sağlayacaktır

dentofasiyal deformiteleri tedavi eder;hastaya yaprak döken, karışık ve kalıcı doz sunan tedavi;Sınıf I, II ve III malokluzyonları, dikey ve transversal oklüzal değişiklikleri teşhis etmek ve tedavi etmek;yetişkin hastaları azaltılmış dişlenme ve / veya periodontal problemlerle bile tedavi eder;Diğer uzmanlarla etkileşimde bulunun ve multidisipliner bir ekibin parçası olun: en yeni 3D teknolojilerinin yanı sıra yeni ankraj cihazları ve görünmez teknikte uzmanlaşın.modül... [-]
Malta Saint Julian's
Eylül 2019
Yarı zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku