Filter
Yüksek Lisans
Güney Afrika Cumhuriyeti Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hepsini İncele Yüksek Lisans Dereceleri içinde Oral Care Güney Afrika'da

Yüksek lisans derecesi, öğrenciler aynı alanda lisans derecesi almışsa iki yılda tamamlanabilen bir ileri düzey eğitim programıdır. Öğrenciler şimdiki yada ilerideki amaçlarına göre sosyal bilimler yüksek lisans programına ya da MSc, MBA programlarına katılabilirler.

Dişhekimliği ile ilgilenen öğrenciler, diş hekimliği ve ağız bakımı ile ilgili çalışmalarının çoğuna odaklanacaktır. Bu dişler ve ağız sorunları ve bunların nasıl önlenebileceği veya tedavi edilebileceği anlamına gelir.

Afrika, Güney Afrika'nın güney ucuna yer alan bir ülke, yeterince turne ya da burada eğitim ederken asla bir zengin bir kültüre sahiptir. Burada dil Afrikaner ve İngilizce yanı sıra Hollandalı içerir. Büyük Güney Afrika Üniversitesi, Johannesburg Üniversitesi veya başka bir üniversitenin kampüsünde yaşam zihin üfleme olacaktır. Burada Bantus ve bölgenin tropikal iklim ile etkileşim seveceksiniz.

Yüksek Lisans Derecesi içinde Oral Care Güney Afrika'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Oral Care, Güney Afrika Cumhuriyeti

University of Johannesburg

Bu yeterlilik amacı somatology alanında ileri uygulamalı araştırma yetkinliklerini geliştirmek için öğrencilere sağlamaktır. Öğrenciler bulmak ve onların profesyonel bir ... [+]

Bu yeterlilik amacı somatology alanında ileri uygulamalı araştırma yetkinliklerini geliştirmek için öğrencilere sağlamaktır. Öğrenciler bulmak ve onların profesyonel bir ortamda ilgili bulmak araştırma konularını tanımlama yeteneği kazanır. Yüksek Lisans programına katılan öğrenciler, araştırma yazmak ve danışmanının gözetiminde tam tezi sunmak için gerekli olacaktır.

Kabul şartları Bir BTech somatology veya eşdeğer bir nitelik. % 65 minimum ortalama İletişim detayları

Adı: Bayan Debbie Campbell / Tel: 011 559 6511 / E-posta: debbiec@uj.ac.za VEYA Adı: Ms Valencia Khumalo / Tel: 011 559 6514 / E-posta: vkhumalo@uj.ac.za

[-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Şubat 2020
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku