Filter
Yüksek Lisans
Afrika Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Yüksek Lisanslar içinde Oral Care Afrika 2019

Yüksek lisans, lisans eğitimini tamamlandıktan sonra tamamlanması öngörülen lisansüstü bir mezuniyet derecesidir. Bir yıldan üç yıla kadar sürebilecekleri gibi, çoğu master programı yaklaşık iki yıl içinde tamamlanabilir.

Dişhekimliği ile ilgilenen öğrenciler, diş hekimliği ve ağız bakımı ile ilgili çalışmalarının çoğuna odaklanacaktır. Bu dişler ve ağız sorunları ve bunların nasıl önlenebileceği veya tedavi edilebileceği anlamına gelir.

Afrika 53 bağımsız ülkenin bir kıta ve yerli halklar, kültürler, ekonomiler ve tarihin zengin bir karışımıdır. Afrika dünyanın en büyük ikinci kıta.

Yüksek Lisans Derecesi içinde Oral Care Afrika

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Oral Care, Afrika

University of Johannesburg

Bu yeterlilik amacı somatology alanında ileri uygulamalı araştırma yetkinliklerini geliştirmek için öğrencilere sağlamaktır. Öğrenciler bulmak ve onların profesyonel bir ... [+]

Bu yeterlilik amacı somatology alanında ileri uygulamalı araştırma yetkinliklerini geliştirmek için öğrencilere sağlamaktır. Öğrenciler bulmak ve onların profesyonel bir ortamda ilgili bulmak araştırma konularını tanımlama yeteneği kazanır. Yüksek Lisans programına katılan öğrenciler, araştırma yazmak ve danışmanının gözetiminde tam tezi sunmak için gerekli olacaktır.

Kabul şartları Bir BTech somatology veya eşdeğer bir nitelik. % 65 minimum ortalama İletişim detayları

Adı: Bayan Debbie Campbell / Tel: 011 559 6511 / E-posta: debbiec@uj.ac.za VEYA Adı: Ms Valencia Khumalo / Tel: 011 559 6514 / E-posta: vkhumalo@uj.ac.za

[-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Şubat 2020
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku