Saglikhizmetiprogramlari.com

Okyanusya Sağlıkta Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019

Yüksek lisans programı, belirli bir alanda eğitimine odaklanmak isteyen bireyler tarafından alınan bir uzmanlık derecesidir. Fen Bilimleri yüksek lisans derecesi, MA ya da MBA derecesi almak, rekabetçi iş pazarında size avantaj sağlayacak bir seçenek olacaktır.

Okyanusya güney, batı ve Melanezya, Mikronezya ve Polinezya dahil olmak üzere merkezi Pasifik Okyanusu, adaları oluşur. Terimi bazen Avustralya, Yeni Zelanda ve Malay Takımadaları kapsayacak şekilde genişletilmiştir.

Okyanusya Sağlıkta Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri hakkında Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

Arama Sonucu Filter

Halk sağlığı master (gelişmiş)

Torrens University Australia
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Avustralya Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Yeni Zelanda Auckland + 9 daha

Biyomedikal Bilimleri Yüksek Lisans

Brawijaya University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Temmuz 2020 Endonezya Malang

Vizyon: çalışma ve Biyomedikal Bilimleri eğitimde bir referans haline uluslararası rekabet gücünü ve Anatomi-Histoloji, Farmakoloji, Toksikoloji, Moleküler Fizyoloji, İmmünoloji, Mikrobiyoloji, Parazitoloji, Önleyici Tıp ve Klinik Tıp alanlarında mükemmelliği teşvik.

Yüksek Lisans Halk Sağlığı

Western Sydney University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Ocak 2020 Avustralya Sydney Bankstown Campbelltown Gunderman Blacktown Rydalmere Penrith + 7 daha

Halk Sağlığı tabii Master sağlık departmanları ve toplum kuruluşları da dahil olmak üzere çeşitli ayarlar, çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır.

Sağlık bilim ustası

Western Sydney University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Ocak 2020 Avustralya Sydney Bankstown Campbelltown Gunderman Blacktown Rydalmere Penrith + 7 daha

Sağlık Bilim Master hükümet ve sivil toplum hem de kuruluşlar dahil olmak üzere sağlık bilimleri ayarları, çeşitli çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır.

Hemşireliğin ustası

Avondale College of Higher Education
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 aylar Bilgi iste Avustralya Cooranbong Wahroonga + 2 daha

Edebiyat Fakültesi, Hemşirelik ve İlahiyat isteğe bağlı Hemşirelik Yüksek Lisans Belgesi çıkış noktaları ve Hemşirelik Yüksek Lisans Diploması ile (kurs) tarafından Hemşirelik bir Master sunuyor.

Hemşirelik lisans (mnsg)

University of Southern Queensland (USQ)
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 - 60 aylar Bilgi iste Avustralya Australia Online + 1 daha

Eğer niteliklerini yükseltmek ya da sağlık sektöründe lider olmak isteyen bir RN mısınız? Hemşirelik Bizim Master mevcut hemşirelik uygulamaları içinde liderlik ve stratejik yönetim becerilerini artırmak için tasarlanmıştır. Buna ek olarak seçmeli dersler ve araştırma olanakları için seçenekler kişisel kariyer emelleri ile uyumlu olabilir.

Egzersiz bilim ustası

The University of Notre Dame Australia
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Avustralya Fremantle Broome Sydney + 3 daha

Egzersiz Bilimi Yüksek Lisans Egzersiz ve Spor Bilimleri Avustralya ile tam üyelik için gerekli ulusal akreditasyon standartlarını karşılamak için öğrencilere yardımcı olmak için tasarlanmıştır ...

Akıl Sağlığının Ustası (Hemşirelik)

Southern Cross University (Online)
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Avustralya Australia Online

Ruh Sağlığı Hemşireliği Yüksek Lisans, Avustralya Ruh Sağlığı Hemşireliği Koleji tarafından belirlenen en son zihinsel sağlık endüstrisi standartlarına göre geliştirilen türünün ilk örneğidir. Kalifikasyonunuzu tamamlandıktan sonra, Pathway bir zihinsel sağlık hemşiresi olmak için Pathway parçası olarak kullanabilirsiniz.

Akıl Sağlığı Yüksek Lisansı

Southern Cross University (Online)
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Avustralya Australia Online

Zihinsel sağlığın karmaşıklığını anlayan ve iyi bilgili zihinsel sağlık klinik müdahaleleri sunabilen çok yetenekli profesyoneller için sağlık sisteminde giderek artan bir ihtiyaç vardır.

Yüksek Lisans of Healthcare Liderlik

Southern Cross University (Online)
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Avustralya Australia Online

SCU Online Sağlık Bakım Liderliği Yüksek Lisansı, gerçek bir lider olmanızı ve sağlık ortamınızda olumlu bir etki yaratmanızı sağlayacaktır. SCU'nun son derece destekleyici Yüksek Lisans derecesi, yoğun sağlık çalışanlarının hızla gelişen bir sağlık endüstrisinde ortaya çıkan fırsatları kullanmak için beceri ve bilgileri geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Online Hemşirelik Yüksek Lisansı

James Cook University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Eylül 2019 Avustralya Australia Online

James Cook Üniversitesi'nde, Hemşirelik Yüksek Lisans Programımız, sizi bir araştırma ortamında anlamanıza ve uygulamanıza ve bir hastane ortamında liderlik veya eğitim uygulama rollerini benimsemenize yardımcı olacaktır. Hastalarınızın sağlık sonuçlarını optimize etmek için gerekli değişikliği hızlandırmak ve ilerletmek için donanıma sahip olacaksınız.

Sağlık Hizmetleri Yönetimi Ustası

University of South Australia
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Şubat 2020 Avustralya Adelaide + 1 daha

Liderlik, yönetim ve iş becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek isteyen bir sağlık veya tıp uzmanıysanız, Sağlık Hizmetleri Yönetimi Yüksek Lisansı sizin için olabilir.

Enfeksiyöz Hastalığın Ana

The University of Western Australia
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Avustralya Crawley + 1 daha

Sizi uyaran, sizi zorlayan ve sizi ödüllendiren heyecan verici bir kariyer istiyorsanız, o zaman bilimdeki bir yüksek lisans derecesi sizi doğru yola koymaktadır.

Biyoteknoloji Yüksek Lisansı

The University of Western Australia
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Avustralya Crawley + 1 daha

Avustralya'da benzersiz olan bu kurs, biyokimya ve moleküler biyoloji, çevre biyoteknolojisi, genetik ve uzmanlık alanlarında uzmanlaşan işletme, ticarileştirme ve fikri mülkiyet (IP) koruma eğitimi ile birlikte en son teknolojiye sahip biyoteknolojide eksiksiz bir temel sunar. Islah veya Genetik ve Genomik.

Laboratuvar Tıbbı Ustası

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Bilgi iste Avustralya Melbourne + 1 daha

Laboratuar tıbbındaki kariyeriniz Mezunlar, teşhis patolojisi alanında tıbbi bilim adamları, tıbbi araştırmacılar veya klinik araştırmacılar olarak kullanılmaktadır.