HEALTHCARESTUDIES

Letonya'da Top 3 Yarı zamanlı Yüksek Lisanslar 2021

Yüksek lisans derecesi birçok farklı alanda alınabilen akademik bir programdır. Yüksek lisans programları iki ila üç yıl içinde tamamlanabilmektedir. Sunulduğu okula bağlı olarak bu program online olarak da alınabilmektedir.

Letonya hem ücret ödeme ve devlet tarafından finanse edilen yüksek öğretim vardır. Ülkenin yüksek öğretim programları iki tür vardır. Bunlar akademik ve profesyonel programlar içerir. Lisans, yüksek lisans ve doktora çalışmaları - üç akademik yüksek öğrenim düzeyleri vardır. Ülkedeki iklim Buz pateni, kayak ve buz hokeyi gibi çeşitli kış sporları ve rekreasyon faaliyetleri yanadır. Uluslararası öğrenciler nedeniyle sosyal yaşam, sanat ve kültür kurumlarına Letonya'da eğitim tercih ederim. Ülkenin kültürüne kabul etmek kolaydır.

Letonya'da Sağlıkta Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri için Okullarla Direkt İletişime Geçin 2021

Arama Sonucu Filter

Veteriner hekimlikte usta (birinci ve ikinci aşama çalışmaları)

Latvia University of Life Sciences and Technologies
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
6 yıl
Ingilizce
Kampüs

'Tek Tıp - Tek Sağlık' kavramı insan, hayvan ve çevre sağlığı bağlar. Son yıllarda veterinerlik bilimi hızla genişlemiştir. Şu anda bu bilim hayvan koruma, sürü sağlığı, yaygı ...

Devamını oku

Optometride Yüksek Lisans (Klinik)

Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
24&nbsp;-&nbsp;30 aylar
Ingilizce
Kampüs

Profesyonel Yüksek Lisans Programı Optometri (Klinik) görsel bilime ve çağdaş birincil görme bakımına dayanan multidisipliner çalışmalar sunmaktadır.

Devamını oku

Sporta Sağlık Uzmanı Uzman Yüksek Lisans

Latvian Academy of Sport Education
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Profesyonel yüksek lisans eğitiminin amacı "Sporda sağlık uzmanı" çalışma programı, ülkenin ekonomik, kültürel ve sosyal ihtiyaçlarına sağlık ve spor bilimleri alanı ...

Devamını oku