Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Jinekoloji En iyi Tıp Eğitimleri 2019/2020

Birçok kolej ve üniversite master derecesi sunuyoruz. Tipik bir çalışma birkaç yıl içinde kazanılan, bu derece bir öğrenci lisans derecesi aldıktan sonra çalışmanın titiz ve son derece uzmanlaşmış kursu tamamladığını belirtir.

Jinekoloji alanında yüksek lisans nedir? Kadın Hastalıkları ve Doğum bir kariyer yolu seçmiş olanların eğitimlerinin bir parçası olarak Jinekoloji alanında yüksek lisans elde edilemedi. Bu lisans programı bakımı ve kadın üreme organları, doğum ve erken çocukluk gelişimi bakım üzerinde durulacak. Öğrenciler sınıf dersler, laboratuvar tecrübesi ve araştırma olanakları için gelişmiş fırsatlar olabilir. Bazı ders konuları mikrobiyoloji, anatomi, biyokimya ve patoloji içerecektir.

Jinekoloji bir ana ilerleme veya artan ücret arıyoruz giriş seviyesi tıbbi pozisyonlarda olanlar yararlanabilir. Bu derece bir doktora pozisyon için bir basamak olabilir.akademik kariyer sürdürmek yararlı ve birçok işyeri senaryolarına uygulanabilir olduğunda bir master derecesini elde kişilerarası, inceleme ve araştırma yeteneklerine öğrendim.

Jinekoloji bir Master maliyeti kurumun türü derecesini veren ve nerede bulunduğu bağlı olarak değişecektir. fiyatları hakkında daha fazla bilgi için seçtiğiniz kolej ve üniversite kurun.

Jinekoloji alanında yüksek lisans seçenler genellikle tıp alanında kariyer ya da sağlık sektörüne takipçisi olacağız. doğum ilgi ile Bireyler, doğum, kadın sağlığı veya tıbbi araştırma alanları çeşitli bu yüksek lisans kariyer yollarının onlara sağladığı bulabiliriz. öğrenilen uzmanlık bilgisine bir doktor, bir araştırmacı olarak ya da kadın hastalıkları ve jinekoloji, hemşirelik bir iş isteyenler için yararlı olacaktır. Bu pozisyonların bazıları daha fazla eğitim ve sertifikasyon gerektirir.

Bugün çevrimiçi Jinekoloji bir Master kaydolarak tıbbi kariyer itmek. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Jinekoloji

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Saúde (ESSV)

MESMOG ders hemşirelik Maternal Kadın Hastalıkları ve Doğum master derecesi veren çalışmaların 2 döngüsünün bir derstir, Hükmünde Kararnamelerde hükümlerini yerine 120 kr ... [+]

MESMOG ders hemşirelik Maternal Kadın Hastalıkları ve Doğum master derecesi veren çalışmaların 2 döngüsünün bir derstir, Hükmünde Kararnamelerde hükümlerini yerine 120 kredilik toplam ve öğrenci çalışmalarının dört yarıyıl normal süresi içerir Kanun 24. Mart 74/2006 ve Avrupa Parlamentosu ve 7 Eylül Konseyi direktifi sayılı 2005/36 / EC ve 4 Mart Kanun 9/2009 tarafından Portekizli hukuka aktarılmamıştır.

Kurulan yapı hemşirelik bilim sağlam ve geniş bir eğitim, yanı sıra Sosyal ve Davranış Bilimleri belirli alanlarda sağlar. Sipariş Ekim 23 nº13717 / 2012 olarak Anne Sağlığı Hemşirelik ve Ebelik Yüksek Lisans Uzmanlık verir. 120 kredi farklı bilimsel alanlarda tarafından dağıtılır: Gelişmiş Hemşirelik Maternal Kadın Hastalıkları ve Doğum I - 8 Credit zorunlu; İşletmeciliği ve Yönetimi - 5 zorunlu kredi, Kadın Sağlığı Promosyon - 5 zorunlu kredi, Hemşirelikte Araştırma - 5 zorunlu kredi, Kişisel İletişim ve Kişilerarası - 5 zorunlu kredi, Kültürel Antropoloji - 3 kredi gereklidir; Anne Sağlığı Hemşireliği Kadın Hastalıkları ve Doğum II - 12 zorunlu kredisi; Parenting için doğum için hazırlık ve Hemşirelik - 2 zorunlu kredisi; Neonatoloji hemşireliği - 5 çekirdekli kredisi ile 2 zorunlu kredi ve kurslar Klinik Uygulama I, II ve IV, her; Klinik Eğitim III - Opsiyon - üç alternatif alanda 5 seçmeli kredi - 10 zorunlu kredi ve Klinik Eğitim VI - 15 zorunlu kredi hemşirelik Neonatoloji, Yenidoğan Transport ve Yoğun Bakım Yenidoğan Hemşireliği Klinik Öğretim V. Dersin nihai rapor 15 zorunlu kredisi vardır.... [-]

Portekiz Viseu
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku