Saglikhizmetiprogramlari.com

Genetik En iyi 7 Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Bir ana lisansüstü eğitim belirli bir alan tamamlamak isteyenler için verilir popüler bir ileri derecede. Bir lisans programı, genellikle bitirmek için bir iki yıl sürer, ve mezun olduktan sonra, öğrenciler genellikle seçtikleri alanda bir kariyer bulmak için hazırlanmıştır.

Genetik ve Genomik Master nedir? Bu program organizmanın genlerinin ifadesini ve organizasyonunu anlamalarına yardımcı olmak için ekoloji, genomik, fizyoloji ve evrimini birleştirir. Her program değişir, ancak sınıfların örnekleri evrim ve genetik, transkript profilleme, davranış genetik analiz, ekolojik genetik, fonksiyonel ekolojisi, bitki ve hayvan fizyolojisi ve istatistiksel genetik içerebilir. Birçok program laboratuar ortamında sınıf çalışması ve modern aletleri ve teknikleri hem bir araya getirecektir.

Bir master derecesini elde nedenlerle bir dizi için faydalıdır.Orada bu ileri derecede olan bireyler için çok daha fazla kariyer fırsatları vardır ve mezunları sağlık alanında büyük değişiklikler yapmak şansına sahip.

Bu derecesini elde ilgili finansman ihtiyacı bir yerden diğerine değişecektir. katılan faktörler programın konumunu ve okulun ünü ve süresini içerir. Öğrenciler araştırma yapmak ve daha sonra harç ve ücretleri bütçelerini maç olmadığını öğrenmek için ilgi okullarını aramak için teşvik edilir.

genetik ve genomik alanında yüksek lisans derecesi ile Bireyler biyoteknoloji ve akademik kariyer çalışmak için genellikle hazırız. mezunları kariyer seçebileceği farklı alanlarda ilaç sanayi, teşhis laboratuvarları, Nörogenetik, hematoloji, metabolik genetik araştırma, kalp-damar genetik fetal müdahale ve tedavisi, ve üniversiteler yer almaktadır.Bazı bireyler de daha fazla kariyer seçenekleri açılır onların doktora derecesi kazanmak için tercih edebilir.

Farklı okulları araştırma başlamak için çok erken asla. Şu andan itibaren, kurşun formu doldurarak doğrudan aşağıdaki program ve iletişim için seçtiğiniz okulun kabul ofisi arayın.

7 Sonuçlar Genetik Filter

Tıbbi Genetikte Yüksek Lisans Programı

Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri New Orleans

Tulane Üniversitesi'ndeki Hayward Genetik Merkezi, Tıbbi Genetik ve Genomik'te yoğunlaşarak 1 yıl, post-lisansüstü Yüksek Lisans Derecesi sunmaktadır. Programımız klinik genetik, biyokimyasal genetik, moleküler genetik, popülasyon genetiği ve sitogenetik özelliklerini birleştiren multidisipliner, bölüm içi bir programdır. Yüksek Lisans programı, mezunlara insan genetiğinin hızla ilerleyen alanını derinlemesine anlamak ve sağlık bilimlerinde kariyer için nitelikli bireyler hazırlamak için tasarlanmıştır.

Genetik danışma master (mgc)

Alfaisal University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Suudi Arabistan Riyad

2003 yılında insan genomunun tam sürümünün yayımlanmasından sonra, tıbbi genetik alanında olumlu insan sağlığını etkilenen keşifler hızında bir devrim yaşadı.

Research Yüksek Lisans in Genes in Behavior and Health

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 2 hukuk lisans derecesi bulun Eylül 2020 Hollanda Amsterdam

Spor Fizyolojisi ve Genetiği Yüksek Lisans

Lithuanian Sports University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Litvanya Kaunas

Uluslararası düzeyde temel ve uygulamalı disiplinler arası bilim ve teknolojilerdeki başarılara dayanarak, spor biyolojisi bilgisini yaratıcı bir şekilde geliştirebilecek, bağımsız olarak araştırma ve düzenleme yapıp, hazırlama, uygulama ve elde edilen sonuçları kullanabilme Fizyolojik fonksiyonların insan vücudundaki aktivitesi ile ilgili farklı düzey programlarının düzenli koşullar altında ve fiziksel yük şartları altında değerlendirilmesi ve insanlar için fiziksel sağlık, beslenme ve fiziksel uygunluk problemlerinin çözülmesi ve lisansüstü düzeyde çalışmaların sürdürülmesi.

Sağlık Bilimlerinde Araştırma Ustası - Genetikte Uzmanlık

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Hollanda Rotterdam

Sağlık Bilimlerinde Araştırma Yüksek Lisans programı, öğrencilere klinik ya da halk sağlığı araştırmalarında yöntemleri kapsamlı bir şekilde anlamalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Uzmanlık alanları klinik epidemiyoloji, epidemiyoloji, halk sağlığı epidemiyolojisi, genetik ve moleküler epidemiyoloji ve sağlık ekonomik analizini içerir.

Biodigital Mimaride Üniversite Yüksek Lisans Derecesi - Resmi

International University of Catalonia
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 İspanya Barselona

Konuyu biyolojik ve dijital açıdan inceleyen ilk mimarlık programına katılma şansını size sunuyoruz. Avangard bir müfredat ve parmaklarınızın ucunda yeni bir 21. yüzyıl konsepti.

Ekoloji ve Nüfus Genetiğinde Yüksek Lisans

University of Oulu
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ağustos 2020 Finlandiya Oulu

Ekoloji ve Nüfus Genetiği (ECOGEN) Uluslararası yüksek lisans programı, tehlike altındaki hayvanların ve bitkilerin koruma sorunları ve popülasyon genetiği üzerine yoğunlaşan iki yıllık bir programdır.