Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Gıda Bilimleri En iyi 2 Tıp Eğitimleri 2019/2020

Bilim lisans derecesi tamamladıktan sonra, öğrenciler sık ​​sık yüksek lisans takip ederek eğitimlerine devam edebilirler. master derecesini tamamladıktan bir ila dört yıl sürebilir ve programlar ders tabanlı veya araştırmaya dayalı olabilir.

Gıda Bilimi alanında yüksek lisans nedir? Bu derece odak genellikle kimya ve gıda beslenme çalışmayla başlar. Bu kurslar genellikle değerlendirme ve gıda analizi için yöntemler tarafından takip edilmektedir. Birçok program Gıda Mühendisliği katılan bilim ve teknoloji odaklanmak. tipik sunulan diğer kurslar gıda işleme teknikleri ve kalite yönetimini içerir. Mikrobiyoloji birçok gıda bilimi master derecesi büyük bir parçasıdır.

Gıda Bilimi Master mezunları genellikle derinlemesine bilimsel bilgi, yanı sıra önemli işyeri becerilerini geliştirmek. Mezunlar genellikle sorun ekipleri yaratıcı şekillerde, çalışmalarında çözmek analitik düşünme ve etkili iletişim edebiliyoruz.

seçtiğiniz belirli yüksek lisans programına bağlı olarak, maliyet değişecektir. Eğer çalışma tercih ettiği ülke, yanı sıra programın süresi, genellikle finansal bağlılık belirleyecektir. maliyet beklentilerini belirlemek için programın kayıt bürosuna ile doğrudan iletişim.

Gıda Bilimleri Yüksek lisans kariyer seçenekleri bir dizi için kapılarını açıyor. Mezunlar, araştırma ve ürün geliştirme alanında iş takip etmek seçebilirsiniz. Bazı süreçleri ve ürünün kalitesine odaklanarak, gıda üretiminde eski defterleri olabilir. Diğerleri hala gıda yasaları ve bunların uygulanması için bir tutku var olabilir. Fırsatlar kamu ve özel sektör hem de mevcuttur.

Bugün her zamankinden daha lisans programları için daha fazla seçenek vardır. uzaktan eğitim modülleri sayesinde, kişisel hızı ve zamanlama ağırlayacak dünyada müfredata erişimi olabilir.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Gıda Bilimleri

Universidad de Leon

Veterinerlik ve gıda bilimleri alanında ilgili konularda araştırma konusunda ileri düzeyde eğitim sunuyoruz. ... [+]

yaklaşık

Veterinerlik ve gıda bilimleri alanında ilgili konularda araştırma konusunda ileri düzeyde eğitim sunuyoruz.

Veterinerlik, Gıda Bilimi ve Teknolojisi ve ilgili Yaşam Bilimleri (Ziraat Mühendisliği, Biyoloji, Biyoteknoloji, Biyokimya, Eczacılık, vb.) Mezunlarına yöneliktir.

Size ne sunuyoruzKastilya ve Leon'da özel lisansüstü eğitim.Kapsamlı araştırma tecrübesi olan fakülte.Konsolide araştırma gruplarında entegrasyon.Uygulamaları geliştirmek için en uygun araştırma tesisleri ve donanımları.Kariyer fırsatları

* Gıda endüstrisinde kimlik.

* Tıp ve hayvan cerrahisinde araştırma.

* Hayvan sağlığı ve üreme araştırmaları.... [-]

İspanya León
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IMF Business School

IMF Business School , Nebrija Üniversitesi ile işbirliği içinde, hedefleri, öğrencilerinin gıda sektörünün üretimi, mevzuatı, kalitesi ve sertifikaları hakkında bilgi edi ... [+]

IMF Business School , Nebrija Üniversitesi ile işbirliği içinde, hedefleri, öğrencilerinin gıda sektörünün üretimi, mevzuatı, kalitesi ve sertifikaları hakkında bilgi edinmesi olan Diyetetik, Beslenme ve Gıda Güvenliği Yüksek Lisansını başlattı; gıdaların bileşimini ve organizmamızın işleyişini derinlemesine analiz etmenin yanı sıra.

Bu yüksek lisans, gıda sektöründe uzmanlaşmak veya kariyerlerini diyetetik ve beslenme danışmanlığına yönlendirmek isteyen üniversite mezunlarını ve profesyonellerini hedeflemektedir.

Bir akademik yıl süren Beslenme ve Diyetetik Yüksek Lisans Derecesi, coğrafi konumları veya coğrafi konumları ne olursa olsun, öğrencilerin çalışmaya erişmelerini sağlayan gelişmiş bir teknolojik platformla desteklenir.... [-]

İspanya Madrid
Açık Kayıt
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku