Saglikhizmetiprogramlari.com

Ebelik En iyi 2 Yüksek Lisanslar 2019/2020

Bir master derecesi genellikle seçtiğiniz meslekte daha fazla eğitim kazanmak için izin verir. Lisans programı tamamlandıktan sonra bir master elde edilir. Yüksek lisans alındıktan sonra, bunu seçerseniz doktora sürdürmeye devam edebilirsiniz.

Ebelik alanında yüksek lisans nedir? Ebelik Yüksek Lisans öğrencileri Certified Professional Ebe profesyonel unvanını veren üç yıllık bir programdır. Diğer başlıklar Ebe ve Kayıtlı Ebe Lisanslı içerir. Bu başlık ile ebeler hastanelerde ya da özel uygulama ofislerinde işe gidebilirsiniz. Diğerleri doğum merkezleri ve ebe ofislerinde çalışacak Bazı OBGYNs birlikte çalışacaktır. Ebeler Hamileler için bakım ve bebekler sunar.

Ebelik Master alarak öğrencilerin tam lisanslı ve sertifikalı ebeler olmayı sağlar. Onlar kendi seçtiği yerde bir ebe olarak iş elde etmek için gidebilirsiniz.

Ebelik alanında yüksek lisans alma maliyeti sadece kuruma bağlıdır.Seçtiğiniz okul idaresi ofisine başvurun ve programın maliyeti hakkında bilgi alabilir. Sen devlet ya da hükümet teşvikleri, burslar ve mali yardım için başvuruda bulunabilirsiniz.

Ebelik Master ile, özel bir uygulama ebe klinikte veya doğum merkezinde çalışabilir. Siz de hamile kadınlar için ev doğumları sunan özel bir uygulama katılabilirsiniz. Diğer işler gibi, gebelik ve doğum hakkında araştırma yapan bir danışman olarak çalışan ve hatta hamilelik ve doğumdan ulusal politikalara bir savunucusu olarak hizmet olarak, hem de size açık olacaktır. Siz kadınlar güvenle bebeklerini teslim yardımcı ödüllendirici bir kariyer için iyi yolda olacak. Ayrıca, doğal doğum için kendileriyle aynı inanç sistemi altında çalışmak ebeler arayanlar yardımcı olabilir.

Bir ebe sizin için olmak düşünüyorsanız, çevrimiçi ders almak için başvuruda bulunabilirsiniz.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

2 Sonuçlar Ebelik Filter

Ebelik lisans (araştırma)

University of Technology Sydney
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Ocak 2020 Avustralya Sidney + 1 daha

Bu derece sağlık sektöründe yenilikleri ve ebelik uygulamalarının bilimsel anlayış için pratik bir uygulama var araştırma becerilerini geliştirmek isteyen kayıtlı ebeler için tasarlanmıştır. Bu araştırma çalışmalarında bilinçli katılımını ve klinik uygulama yenilik ve iyileştirme sağlar. Öğrenciler uzatmak ve denetimli araştırma programı aracılığıyla ebelik uzmanlaşmış bir alanda bilgilerini derinleştirmek.

Hemşirelik Ana ve Ebelik Yüksek Lisans

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2019 Portekiz Vila Real

Amaçlar: Anne ve obstetrik sağlıkta uzmanlaşmış hemşirelik hizmetlerine ve kurumlara verilen zorluklara göre ayarlanmış güçlü ve motive edici liderleri teşvik edebilecek bir profesyonelin inşasına katkıda bulunmak; Özel hemşirelik bakım ihtiyaçları, yeni sağlık sorunları ve demografik, sosyal ve epidemiyolojik değişiklikler nedeniyle nüfusun sağlık kazanımlarının elde edilmesinde anne ve obstetrik sağlık konusunda uzmanlaşmış hemşirelik profesyonellerinin katılımını pekiştirmek ...