Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Ebelik En iyi 2 Yüksek Lisanslar 2019/2020

Bir master derecesi genellikle seçtiğiniz meslekte daha fazla eğitim kazanmak için izin verir. Lisans programı tamamlandıktan sonra bir master elde edilir. Yüksek lisans alındıktan sonra, bunu seçerseniz doktora sürdürmeye devam edebilirsiniz.

Ebelik alanında yüksek lisans nedir? Ebelik Yüksek Lisans öğrencileri Certified Professional Ebe profesyonel unvanını veren üç yıllık bir programdır. Diğer başlıklar Ebe ve Kayıtlı Ebe Lisanslı içerir. Bu başlık ile ebeler hastanelerde ya da özel uygulama ofislerinde işe gidebilirsiniz. Diğerleri doğum merkezleri ve ebe ofislerinde çalışacak Bazı OBGYNs birlikte çalışacaktır. Ebeler Hamileler için bakım ve bebekler sunar.

Ebelik Master alarak öğrencilerin tam lisanslı ve sertifikalı ebeler olmayı sağlar. Onlar kendi seçtiği yerde bir ebe olarak iş elde etmek için gidebilirsiniz.

Ebelik alanında yüksek lisans alma maliyeti sadece kuruma bağlıdır.Seçtiğiniz okul idaresi ofisine başvurun ve programın maliyeti hakkında bilgi alabilir. Sen devlet ya da hükümet teşvikleri, burslar ve mali yardım için başvuruda bulunabilirsiniz.

Ebelik Master ile, özel bir uygulama ebe klinikte veya doğum merkezinde çalışabilir. Siz de hamile kadınlar için ev doğumları sunan özel bir uygulama katılabilirsiniz. Diğer işler gibi, gebelik ve doğum hakkında araştırma yapan bir danışman olarak çalışan ve hatta hamilelik ve doğumdan ulusal politikalara bir savunucusu olarak hizmet olarak, hem de size açık olacaktır. Siz kadınlar güvenle bebeklerini teslim yardımcı ödüllendirici bir kariyer için iyi yolda olacak. Ayrıca, doğal doğum için kendileriyle aynı inanç sistemi altında çalışmak ebeler arayanlar yardımcı olabilir.

Bir ebe sizin için olmak düşünüyorsanız, çevrimiçi ders almak için başvuruda bulunabilirsiniz.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Ebelik

University of Technology Sydney

Bu derece sağlık sektöründe yenilikleri ve ebelik uygulamalarının bilimsel anlayış için pratik bir uygulama var araştırma becerilerini geliştirmek isteyen kayıtlı ebeler ... [+]

Bu ders, uluslararası bağlam içinde kendi alanında bilgi katkıda özgün araştırma tamamlamak için öğrencilere yardımcı olmaktadır. UTS Araştırma dinamik ve sonuçları odaklı bir ortamda gerçekleşir. Üniversite profesyonel ve uyarıcı çerçevesinde bilgi ve uzmanlığını geliştirmek isteyen öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Öğrenciler, akademik personel ve sağlık endüstri ortakları ile yakın bir çalışma canlı ve güçlü bir araştırma kültürünün bir parçasıdır.

Bu derece mevcut istihdam araştırma yapacaklardır ya da bu tür pozisyonlara kim talip için gerekli olan kayıtlı ebeler katı araştırma eğitim sunmaktadır.

[-]
Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

Amaçlar: Anne ve obstetrik sağlıkta uzmanlaşmış hemşirelik hizmetlerine ve kurumlara verilen zorluklara göre ayarlanmış güçlü ve motive edici liderleri teşvik edebilecek ... [+]

hedefleri

Anne ve obstetrik sağlık ve organizasyonlarda uzmanlaşmış hemşirelik hizmetlerine yerleştirilen zorluklara göre ayarlanmış güçlü ve motive edici liderliklerin teşvik edilmesine yardımcı olacak bir profesyonelin inşasına katkıda bulunun;

Özel hemşirelik profesyonellerinin maternal ve obstetrik sağlığa katılımını sağlamlaştırmak, özel hemşirelik bakım ihtiyaçları, yeni sağlık sorunları ve demografik, sosyal ve epidemiyolojik değişiklikler nedeniyle nüfusun sağlık kazanımlarının elde edilmesinde;Kamu ya da özel sağlık sektöründe girişimcilik ve rekabet kapasitesinin geliştirilmesi amacıyla özel eğitim hedeflerinin peşinde koşma;Akademik çalışmaların ve yüksek lisans tezlerinin başarılmasıyla bilginin üretilmesini, tahsis edilmesini ve yayılmasını teşvik edin.... [-]
Portekiz Vila Real
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku