Filter
Yüksek Lisans
Polonya Łódź Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Top Yüksek Lisanslar içinde Diş Hekimliği Łódź Polonya

Yüksek lisans derecesi birçok farklı alanda alınabilen akademik bir programdır. Yüksek lisans programları iki ila üç yıl içinde tamamlanabilmektedir. Sunulduğu okula bağlı olarak bu program online olarak da alınabilmektedir.

Ağız hastalıklarını tedavi etmek isteyen bir öğrenci, diş hekimliği okumak isteyebilir. Diş hekimliği, dişlerin, diş etlerinin ve diğer ağız kısımlarının sağlıklı kalmasını ve bu parçaların vücutla nasıl etkileşimde bulunduğunu inceler.

Polonya, Polonya resmen Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da bir ülkedir. 38 milyon nüfusu ile, Polonya AB'de 6. en kalabalık ülkesidir. AB / AEA öğrenciler Polonya'da okumak için vizeye gerek yoktur. Polonya'da yaşayan maliyeti Avrupa Birliği'nde en düşük arasındadır.

Lodz ülkenin en büyük üçüncü kentidir. Şehir akademik hayatın gelişen bir merkezidir. Bu üç büyük kamu üniversiteleri, altı yüksek eğitim okul ve küçük okulları ev sahipliği yapmaktadır. Lodz yurt dışındaki öğrenciler için pek çok değerli eğitim olanakları vardır.

En iyi Yüksek Lisans Derecesi içinde Diş Hekimliği Łódź Polonya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Diş Hekimliği, Łódź

Dereceler
Konum
Polonya
Łódź
Eğitim türü
Hız
Medical University of Lodz

Diş Hekimliği Eğitim Merkezi yeni nesil diş ve fantom birimler Avrupa'da en kaliteli tıp eğitimi merkezleri arasında MUL merkezi yerleştirme ile donatılmıştır ... [+]

YUKARIDAKİ cick YEŞİL BUTTON YAPILMALIDIR.

Diş Hekimliği Doktoru

Diş Hekimliği Eğitim Merkezi yeni nesil diş ve fantom birimler Avrupa'da en kaliteli tıp eğitimi merkezleri arasında MUL merkezi yerleştirme ile donatılmıştır.

Diş Hekimliği programı lise / ortaokul mezunları için tasarlanmıştır. Program Polonya tıp yükseköğretim kurumları için zorunlu olan gereksinimlerine göre ve AB standartlarına uygun olduğunu

Böyle anatomi, tıbbi kimya, biyoloji, biyofizik, fizyoloji, histoloji ve hücre biyolojisi, ve diğerleri gibi preklinik dersler, çalışmalar ilk iki yıllarında çoğunlukla gerçekleştirilmektedir.

Böyle pathomorphology, farmakoloji, patofizyoloji, mikrobiyoloji, tıbbi psikoloji olarak paraklinik kursları, çalışmaların ikinci yıldan itibaren gerçekleştirmiş edilir.... [-]

Polonya Łódź
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku