Saglikhizmetiprogramlari.com

Bak Yüksek Lisanslar içinde Diş Hekimliği Güney Afrika'da

Yüksek lisans, öğrencilerin seçtikleri alanlarda uzman olmalarını sağlayan bir mezuniyet derecesidir. Daha önce lisans eğitimi almış olanlar için tasarlanan bu programların süresi yaklaşık iki yıldır.

Diş Hekimliği, ağız sağlığına ve vücudu nasıl etkilediğine odaklanan bir tıbbi çalışma alanıdır. Diş hekimleri dişlerin, diş etlerinin ve ağzın diğer kısımlarının tıbbi durumlarını teşhis edebilir ve tedavi edebilir. Ayrıca hastalara başka problemleri önlemede yardımcı olurlar.

Resmi olarak Güney Afrika, Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın güney ucunda yer alan bir ülkedir. Bu dokuz ile ayrılmıştır. Güney Afrika noktası kapalı sadece bir atlama değil, kültür, fauna ve flora ve tarih açısından zengin fantastik bir hedef kendisidir.

Yüksek Lisans Derecesi içinde Diş Hekimliği Güney Afrika'da

1 Sonuçlar Diş Hekimliği, Güney Afrika Cumhuriyeti Filter

Somatolojide MTech

University of Johannesburg
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bu yeterliliğin amacı, öğrencilerin Somatology alanında ileri uygulamalı araştırma yetkinlikleri geliştirmelerini sağlamaktır. Öğrenciler profesyonel çevreleri ile alakalı buldukları araştırma konularını bulma ve tanımlama yeteneğini kazanırlar. Yüksek Lisans programına katılan öğrenciler bir danışman gözetiminde tam bir tez araştırması, yazmak ve sunmak için gerekli olacaktır.