Filter
Yüksek Lisans
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Top Yüksek Lisans Dereceleri içinde Diş Hekimliği in Johannesburg Güney Afrika Cumhuriyeti

Yüksek lisans programı, belirli bir alanda eğitimine odaklanmak isteyen bireyler tarafından alınan bir uzmanlık derecesidir. Fen Bilimleri yüksek lisans derecesi, MA ya da MBA derecesi almak, rekabetçi iş pazarında size avantaj sağlayacak bir seçenek olacaktır.

Diş Hekimliği, ağız sağlığına ve vücudu nasıl etkilediğine odaklanan bir tıbbi çalışma alanıdır. Diş hekimleri dişlerin, diş etlerinin ve ağzın diğer kısımlarının tıbbi durumlarını teşhis edebilir ve tedavi edebilir. Ayrıca hastalara başka problemleri önlemede yardımcı olurlar.

Afrika, Güney Afrika'nın güney ucuna yer alan bir ülke, yeterince turne ya da burada eğitim ederken asla bir zengin bir kültüre sahiptir. Burada dil Afrikaner ve İngilizce yanı sıra Hollandalı içerir. Büyük Güney Afrika Üniversitesi, Johannesburg Üniversitesi veya başka bir üniversitenin kampüsünde yaşam zihin üfleme olacaktır. Burada Bantus ve bölgenin tropikal iklim ile etkileşim seveceksiniz.

Johannesburg şehir Güney Afrika'da altın ve elmas en büyük kaynağıdır. Bu Güney Afrika Anayasa mahkemesi temelidir ve Gauteng Eyaleti en büyük ve en zengin şehridir. Bu Johannesburg Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır.

En iyi Yüksek Lisans Derecesi içinde Diş Hekimliği in Johannesburg Güney Afrika'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Diş Hekimliği, Johannesburg

Dereceler
Konum
Güney Afrika Cumhuriyeti
Johannesburg
Eğitim türü
Hız
University of Johannesburg

Bu yeterlilik amacı somatology alanında ileri uygulamalı araştırma yetkinliklerini geliştirmek için öğrencilere sağlamaktır. Öğrenciler bulmak ve onların profesyonel bir ... [+]

Bu yeterlilik amacı somatology alanında ileri uygulamalı araştırma yetkinliklerini geliştirmek için öğrencilere sağlamaktır. Öğrenciler bulmak ve onların profesyonel bir ortamda ilgili bulmak araştırma konularını tanımlama yeteneği kazanır. Yüksek Lisans programına katılan öğrenciler, araştırma yazmak ve danışmanının gözetiminde tam tezi sunmak için gerekli olacaktır.

Kabul şartları Bir BTech somatology veya eşdeğer bir nitelik. % 65 minimum ortalama İletişim detayları

Adı: Bayan Debbie Campbell / Tel: 011 559 6511 / E-posta: debbiec@uj.ac.za VEYA Adı: Ms Valencia Khumalo / Tel: 011 559 6514 / E-posta: vkhumalo@uj.ac.za

[-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Şubat 2020
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku