Saglikhizmetiprogramlari.com

Araştır Yüksek Lisans Dereceleri içinde Diş Hekimliği Almanya'da

Yüksek lisans, lisans eğitimini tamamlandıktan sonra tamamlanması öngörülen lisansüstü bir mezuniyet derecesidir. Bir yıldan üç yıla kadar sürebilecekleri gibi, çoğu master programı yaklaşık iki yıl içinde tamamlanabilir.

Diş Hekimliği, ağız sağlığına ve vücudu nasıl etkilediğine odaklanan bir tıbbi çalışma alanıdır. Diş hekimleri dişlerin, diş etlerinin ve ağzın diğer kısımlarının tıbbi durumlarını teşhis edebilir ve tedavi edebilir. Ayrıca hastalara başka problemleri önlemede yardımcı olurlar.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Yüksek Lisans Derecesi içinde Diş Hekimliği Almanya'da

2 Sonuçlar Diş Hekimliği, Almanya Filter

Diş Teknolojisinde Usta

Goethe Dental School, Goethe University Frankfurt
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 3 yıl Şubat 2020 Almanya Frankfurt

Dental Teknolojisi alanında ileri akademik eğitim sunmak için yeni Master programı „Dental Teknolojide Master“ (MDT), Nisan 2019'da Goethe University Frankfurt am Main'da tanıtılacaktır. Temel olarak İngilizce olarak yürütülen uluslararası bir odak ile 120 AKTS programıdır.

Oral implantoloji ustası

Goethe Dental School, Goethe University Frankfurt
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 2 yıl Kasım 2019 Almanya Frankfurt

Yüksek lisans ders 'Oral İmplantoloji Master' (İçişleri Bakanlığı) JW Goethe Üniversitesi Frankfurt girmiştir yurtdışında Almanya ve hem diş hekimlerine oral implantoloji alanında ileri akademik eğitim sunmak için am Main.