Filter
Yüksek Lisans
İspanya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Karşılaştır Yüksek Lisans Dereceleri içinde Diş Hekimliği İspanya'da

Yüksek lisans derecesi birçok farklı alanda alınabilen akademik bir programdır. Yüksek lisans programları iki ila üç yıl içinde tamamlanabilmektedir. Sunulduğu okula bağlı olarak bu program online olarak da alınabilmektedir.

Diş Hekimliği, ağız sağlığına ve vücudu nasıl etkilediğine odaklanan bir tıbbi çalışma alanıdır. Diş hekimleri dişlerin, diş etlerinin ve ağzın diğer kısımlarının tıbbi durumlarını teşhis edebilir ve tedavi edebilir. Ayrıca hastalara başka problemleri önlemede yardımcı olurlar.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Yüksek Lisans Derecesi içinde Diş Hekimliği İspanya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Diş Hekimliği, İspanya

International University of Catalonia

International University of Catalonia Diş Hekimliği Araştırmaları Yüksek Lisans Derecesi (İspanya) hem akademik, hem endüstriyel hem de klinik ortamlarda araştırma için k ... [+]

International University of Catalonia Diş Hekimliği Araştırmaları Yüksek Lisans Derecesi (İspanya) hem akademik, hem endüstriyel hem de klinik ortamlarda araştırma için karma bir öğrenme, yapılandırılmış eğitim sunmayı amaçlamaktadır.

Diş Hekimliği Fakültesi (UIC) temel ve uygulamalı araştırma alanında her gün ilerliyor, sonuçta malzeme ve tekniklerin verimliliğini arttırmak için klinik cevaplar alıyor. Bu yüksek lisans, doktora çalışmalarından önce araştırma eğitimi ve hazırlığını derinleştirmeyi amaçlamaktadır. Bu çalışma, farklı diş hekimliği uzmanlıklarının güncel araştırmasında, ileri eğitim konularının finanse edileceği alanlarla ele alınmaktadır.... [-]

İspanya Barcelona
Eylül 2019
Katalan,Ispanyolca,Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku