Filter
Yüksek Lisans
Birleşik Krallık Scotland Dundee Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Tıp Eğitimleri içinde Diş Hekimliği Dundee Birleşik Krallık

Öğrenciler lisans eğitimini tamamladıktan sonra, seçtikleri bir disiplinde bir master derecesi alma seçeneğine sahiptirler. Yüksek lisans programı, belirli bir alanda bilgi edinmek ve öğrencilerin mezun olduktan sonra akademik ve mesleki kariyer için hazırlanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Diş Hekimliği, ağız sağlığına ve vücudu nasıl etkilediğine odaklanan bir tıbbi çalışma alanıdır. Diş hekimleri dişlerin, diş etlerinin ve ağzın diğer kısımlarının tıbbi durumlarını teşhis edebilir ve tedavi edebilir. Ayrıca hastalara başka problemleri önlemede yardımcı olurlar.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Dundee, İskoçya büyük şehirlerinden biri, yaklaşık 17 bin öğrenci nüfusuna sahip. Üç üniversite ve bir üniversite ve bunlar biyomedikal alanları, onkoloji ve bilgisayar oyunları araştırma için bilinir.

Top Yüksek Lisans içinde Diş Hekimliği Dundee Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Diş Hekimliği, Dundee

Dereceler
Konum
Birleşik Krallık
Scotland
Dundee
Eğitim türü
Hız
University of Dundee

Endodonti'nin becerilerini geliştirmek ve bilimsel temeli ve pratiğini anlamak ve daha karmaşık vakaların teşhisi ve tedavisi konusunda yetkin hale gelmek. ... [+]

Bu ders, modern klinik ortamda güncel endodontik becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Diş Hekimliği Fakültesi 1916 yılında kuruldu. Araştırma, öğretim ve klinik dişhekimliği uygulamalarında ön sırada yer alıyoruz. Üniversite lig tablolarında sürekli olarak iyi bir performans sergiliyoruz ve Birleşik Krallık'taki bir dişhekimliği okuludur.

Destekleyici ve besleyici bir ortam sağlayan itibarı ile dost bir okuluz. Bu, öğrencilerin beklentilerini yerine getirmelerine ve klinik ve akademik mükemmellik kazanmalarına izin verir. Okul lisansüstü özel çalışma için 'The Hub' olarak bilinen özel bir alan sağlar.

Endodontik becerilerinizi geliştirin... [-]
Birleşik Krallık Dundee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Dundee

University of Dundee Dental Halk Sağlığı Master'ı (MDPH), sizi nüfus düzeyinde ağız sağlığının geliştirilmesi ve geliştirilmesinde kariyer yapmanıza hazırlayacaktır. ... [+]

Dundee'nin MDPH dersi Diş Halk Sağlığı geliştirmeyi destekleyen pratik veya akademik bir kariyere ve diş sağlığı eşitsizliğinin azalmasına neden olabilir.

Bu ders, İskoçya'ya özgü ve University of Dundee diş hekimliği okulunda uluslararası tanınmış Diş Sağlığı Hizmetleri Araştırma Birimi (DHSRU) ile Tıp Fakültesi, University of Dundee arasında ortak bir girişimdir.

Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) Ağız Sağlığı Programı kayış şeridini 'küresel davranışı yerel olarak düşünün' şeridi kullanarak, kurs size hükümet temelli ve ulusal Diş Halk Sağlığı programlarında kariyer geliştirmek için gerekli bilgi, anlayış ve becerileri sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Dundee
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 60 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku