Saglikhizmetiprogramlari.com

Hepsini İncele Tıp Eğitimleri içinde Dental Surgery Almanya'da

Yüksek lisans derecesi birçok farklı alanda alınabilen akademik bir programdır. Yüksek lisans programları iki ila üç yıl içinde tamamlanabilmektedir. Sunulduğu okula bağlı olarak bu program online olarak da alınabilmektedir.

Diş cerrahisi, dişlerin veya çene kemiklerinin modifikasyonunu içeren birçok tıbbi prosedürü içerir. Bu prosedürler, örneğin diş implantlarının veya kaplamalarının kurulumunu içerebilir. Sözlü bir cerrah olunca, öğrenciler çeşitli bilim ve tıp disiplinlerine odaklanabilirler.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Yüksek Lisans içinde Dental Surgery Almanya'da

1 Sonuçlar Dental Surgery, Almanya Filter

Oral implantoloji ustası

Goethe Dental School, Goethe University Frankfurt
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 2 yıl November 2019 Almanya Frankfurt

Yüksek lisans ders 'Oral İmplantoloji Master' (İçişleri Bakanlığı) JW Goethe Üniversitesi Frankfurt girmiştir yurtdışında Almanya ve hem diş hekimlerine oral implantoloji alanında ileri akademik eğitim sunmak için am Main.