$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Avrupa'da Cinsiyet Çalışmaları Yüksek Lisans Dereceleri Bul 2021/2022

Yüksek lisans, lisans eğitimini tamamlandıktan sonra tamamlanması öngörülen lisansüstü bir mezuniyet derecesidir. Bir yıldan üç yıla kadar sürebilecekleri gibi, çoğu master programı yaklaşık iki yıl içinde tamamlanabilir. Toplumsal cinsiyet çalışmaları, cinsellik ve biyolojik cinsiyet ile ilgili kimlik konularıyla ilgili antropoloji veya sosyolojinin odak noktasıdır. Ö… Devamını oku

Yüksek lisans, lisans eğitimini tamamlandıktan sonra tamamlanması öngörülen lisansüstü bir mezuniyet derecesidir. Bir yıldan üç yıla kadar sürebilecekleri gibi, çoğu master programı yaklaşık iki yıl içinde tamamlanabilir.

Toplumsal cinsiyet çalışmaları, cinsellik ve biyolojik cinsiyet ile ilgili kimlik konularıyla ilgili antropoloji veya sosyolojinin odak noktasıdır. Öğrenciler, biyoloji ve edebiyat gibi birbiriyle ilişkili konuları keşfederken çağdaş toplumsal cinsiyet söyleminde ders almayı düşünebilirler.

Avrupa, dünya 's yedi kıtanın biri, genellikle Avrasya'nın batı ucundaki yarımada olarak bilinir. 10.180.000 (km2), alan regroups 50 ülke ile küçük ikinci kıta,.

Avrupa'da Cinsiyet Çalışmaları Tıp Eğitimleri Karşılaştır 2021/2022

Daha Az
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Universidad Rey Juan Carlos T
Madrid, İspanya

Genel amaç, öğrencinin cinsiyet ve sağlık alanında kapsamlı eğitimidir.

Genel amaç, öğrencinin cinsiyet ve sağlık alanında kapsamlı eğitimidir. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
Ingilizce, Ispanyolca
e-Öğrenme