$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Pleven Center Bulgaristan En iyi Tıp Eğitimleri 2022

Yüksek lisans, öğrencilerin seçtikleri alanlarda uzman olmalarını sağlayan bir mezuniyet derecesidir. Daha önce lisans eğitimi almış olanlar için tasarlanan bu programların süresi yaklaşık iki yıldır.Bulgaristan, Bulgaristan resmi Cumhuriyeti, Güneydoğu Avrupa'da yer alan bir ülkedir. Bu batı, Yunanistan ve Türkiye güney ve doğu Karadeniz için kuzey, Sırbistan ve Mak… Devamını oku

Yüksek lisans, öğrencilerin seçtikleri alanlarda uzman olmalarını sağlayan bir mezuniyet derecesidir. Daha önce lisans eğitimi almış olanlar için tasarlanan bu programların süresi yaklaşık iki yıldır.

Bulgaristan, Bulgaristan resmi Cumhuriyeti, Güneydoğu Avrupa'da yer alan bir ülkedir. Bu batı, Yunanistan ve Türkiye güney ve doğu Karadeniz için kuzey, Sırbistan ve Makedonya Romanya ile sınırlanmıştır.

Pleven Center Bulgaristan'da Tıp Eğitimleri İncele 2022

Daha Az
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Медицински университет – Плевен
Pleven Center, Bulgaristan

Teorik ve uygulamalı eğitim sırasında "eczacılık" uzmanlık eğitimi, tıbbi ürünler ve farmasötik sistem hakkında yeterli bilgi edinmeyi amaçlamaktadır.

Teorik ve uygulamalı eğitim sırasında "eczacılık" uzmanlık eğitimi, tıbbi ürünler ve farmasötik sistem hakkında yeterli bilgi edinmeyi amaçlamaktadır. -
Yüksek Lisans
Bulgar
Kampüs