HEALTHCARESTUDIES

Tübingen Almanya En iyi Yüksek Lisanslar 2020

Yüksek lisans programı, belirli bir alanda eğitimine odaklanmak isteyen bireyler tarafından alınan bir uzmanlık derecesidir. Fen Bilimleri yüksek lisans derecesi, MA ya da MBA derecesi almak, rekabetçi iş pazarında size avantaj sağlayacak bir seçenek olacaktır.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Tübingen bir öğrenci olan on sakinleri her birinin bir istatistik ile bir üniversite şehri olarak kabul görmektedir. Ayrıca, yıl boyunca çeşitli etkinlikler tutmak için bilinen ve çok sayıda kurum yanında içinde en eski üniversitelerinden biri ev sahipliği yapar.

Tübingen Almanya'da Yüksek Lisanslar Karşılaştır 2020

Arama Sonucu Filter

Biyomedikal Teknolojilerde Yüksek Lisans

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Biyomedikal Teknolojilerdeki profesyonel ve yenilikçi yüksek lisans programı, uygulama oryantasyonu ve uluslararasılık ile karakterizedir. Dersler, modern bir teknolojik ve tı ...

Devamını oku

Moleküler Tıpta Usta

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Yüksek Lisans
01 Eki 2020
<
Tam zamanlı
14 Nis 2020
Ingilizce
Kampüs

İngilizce konuşulan müfredata sahip uluslararası yüksek lisans programı, 2012 yılında başladı.

Devamını oku