HEALTHCARESTUDIES

Houston Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2020

Yüksek lisans derecesi birçok farklı alanda alınabilen akademik bir programdır. Yüksek lisans programları iki ila üç yıl içinde tamamlanabilmektedir. Sunulduğu okula bağlı olarak bu program online olarak da alınabilmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Nüfus açısından Texas ve dördüncü büyük ülke eyaletinde en büyük şehri olarak listelenen, Houston şehir tanımlar muazzam ve eşsiz silueti ile ünlüdür. 2 milyondan fazla kişi burada ikamet gerçeği yanı sıra, kent sınırları içinde dört devlet üniversitesi vardır. Bu özel yüksek öğrenim kurumlarının daha çok sayıda içermez.

Houston ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bul 2020

Arama Sonucu Filter

Biyosistem ve sağlık politikası ustası

Rice University | Wiess School of Natural Sciences
MSc
Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
15 Şub 2020
Ingilizce
Kampüs

Bu derece, sağlık yönetimi, hükümet veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar, sanayi ve akademik kurumlardaki hükümet ilişkileri pozisyonlarında çalışmak isteyen bilim öğrencileri i ...

Devamını oku

Bütünleştirici Sağlık Liderliği Ustası - MIHL (Çevrimiçi)

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
3 dönem
Ingilizce
e-Öğrenme

Bütünleştirici Sağlık Hizmeti Liderliği programının amacı, sizi sağlık yöneticisi, yönetmen veya yönetici olmak için eğitmektir.

Devamını oku