HEALTHCARESTUDIES

ABD'nde Portakal Sağlıkta Yarı zamanlı En iyi Tıp Eğitimleri 2021

Yüksek lisans derecesi, öğrenciler aynı alanda lisans derecesi almışsa iki yılda tamamlanabilen bir ileri düzey eğitim programıdır. Öğrenciler şimdiki yada ilerideki amaçlarına göre sosyal bilimler yüksek lisans programına ya da MSc, MBA programlarına katılabilirler.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Portakal şehir, Kaliforniya, ABD 1871 yılında bir şehir olarak kurulmuştur. Bütün şehir bir plaza inşa gibi turuncu da Plaza şehir olarak biliniyordu. Şehir kolej ve üniversitelerin bir kaç ev sahipliği yapmaktadır. Dinlenme tesisleri çok nedeniyle kentin çevre yüksek öğrenim için çok sağlıklıdır.

ABD'nde Portakal Sağlıkta Yarı zamanlı Yüksek Lisanslar hakkında Üniversitelerle İletişime Geçin 2021

Arama Sonucu Filter

Halk Sağlığı Yüksek Lisansı

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Yüksek Lisans
24 Ağu 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
15 Mayıs 2021
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Halk Sağlığı Programı Yüksek Lisans programı, gelecekteki halk sağlığı liderlerinin yerel, eyalet, ulusal ve küresel düzeylerde kamu sağlığı sorunlarının üstesinden gelmeye ça ...

Devamını oku