Saglikhizmetiprogramlari.com

Üreme Tıbbı Top 13 Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Belirli bir konuda uzman olmak isteyen öğrenciler genellikle yüksek lisans derecesine sahip olmayı tercih ederler. Bir lisansüstü müfredatı takiben, yüksek lisans programları genellikle öğrencilere derinlemesine bilgi ve master-level becerileri sağlar. Program uzunlukları birçok faktöre bağlı olarak değişse de, bu programların tamamlanması genellikle iki veya üç yıl sürer.

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca infertil çiftle, ​​artan sayıda birey, Üreme Tıbbında Üstat nedir? Bu programlar, bireylere üreme sistemlerini yönetmelerine ve sağlık kararları vermelerine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları bilgileri vermeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler genetik, biyoloji, iç hastalıkları, davranışları, sağlık, ebelik ve diğer ilgili konularda ders alabilirler. Yüksek lisans programlarında fakülte genellikle doktora derecesine sahiptir. Program katılımcıları, genellikle dersler aracılığıyla oturmakta, uygulamalı projelere katılarak ve kaptanlık katipliği yapmaktadır. Bazıları da derecelerini kazanmadan önce kapsamlı makaleler yazarlar.

Üreme Tıbbında Master ile mezun olmak genellikle bireylere özel tıbbi beceriler, yaygın proje planlama yetenekleri ve hem profesyonel kariyerlerinde hem de kişisel uğraşlarında onlara yardımcı olacak zaman yönetimi yetkinliklerini verir. Bu arada, program katılımcıları genellikle onları daha iyi bilim adamları yapan eleştirel düşünme ve analitik akıl yürütme becerilerini öğrenirler.

Program uzunluğu, okulun itibarı, okulun yeri ve diğer faktörler Üreme Tıbbında Master elde etmek için toplam maliyeti etkiler. Herhangi bir programa geçmeden önce, çalışkan öğrenciler masrafları daha iyi anlamak için öğrenim ücretlerini ve ücretleri ücretlendirmeyi seçebilirler.

Üreme Tıbbında Master Kazanmak genellikle birçok profesyonel kapıyı açar. Genel olarak, program mezunları doğurganlık sınırlamaları veya üreme bozuklukları olan hastaları tedavi ederek, üreme uzmanları olarak özel uygulamada çalışmayı seçerler. Hastalarla doğrudan çalışmayanlar genellikle araştırma bilimcileri, çalışma mimarları veya program direktörleri olarak kariyer peşindedirler. Bazıları, tabii ki, profesörler, araştırmacılar, yönetici direktörler veya proje yöneticileri olarak eğitim görürler. Hemen işgücüne girmeyenler, doktora programına kaydolmayı seçerek lisansüstü eğitimde kalmaya karar verebilirler.

Üreme Tıbbı'nda Master kazanmak isteyen herkesin bazı seçenekleri vardır. Geleneksel üniversiteler, çevrimiçi ve yazışma programları gibi bu müfredatı sunma eğilimindedir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun. 

13 Sonuçlar Üreme Tıbbı Filter

Tıbbi Genetikte Yüksek Lisans Programı

Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri New Orleans

Tulane Üniversitesi'ndeki Hayward Genetik Merkezi, Tıbbi Genetik ve Genomik'te yoğunlaşarak 1 yıl, post-lisansüstü Yüksek Lisans Derecesi sunmaktadır. Programımız klinik genetik, biyokimyasal genetik, moleküler genetik, popülasyon genetiği ve sitogenetik özelliklerini birleştiren multidisipliner, bölüm içi bir programdır. Yüksek Lisans programı, mezunlara insan genetiğinin hızla ilerleyen alanını derinlemesine anlamak ve sağlık bilimlerinde kariyer için nitelikli bireyler hazırlamak için tasarlanmıştır.

Anne sağlığı hemşireliği, Kadın Hastalıkları ve Doğum master derecesi

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Saúde (ESSV)
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem Ekim 2019 Portekiz Viseu

MESMOG ders hemşirelik Maternal Kadın Hastalıkları ve Doğum master derecesi veren çalışmaların 2 döngüsünün bir derstir, Hükmünde Kararnamelerde hükümlerini yerine 120 kredilik toplam ve öğrenci çalışmalarının dört yarıyıl normal süresi içerir Kanun 24. Mart 74/2006 ve Avrupa Parlamentosu ve 7 Eylül Konseyi direktifi sayılı 2005/36 / EC ve 4 Mart Kanun 9/2009 tarafından Portekizli hukuka aktarılmamıştır.

Klinik Embriyoloji ve androloji master programı

Eastern Virginia Medical School
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 6 dönem Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Norfolk

Eastern Virginia Medical School, Üreme Tıbbı prestijli Jones Enstitüsü aracılığıyla, yardımla üreme teknikleri (ART) bir öncüdür.

Genetik danışma master (mgc)

Alfaisal University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Suudi Arabistan Riyad

2003 yılında insan genomunun tam sürümünün yayımlanmasından sonra, tıbbi genetik alanında olumlu insan sağlığını etkilenen keşifler hızında bir devrim yaşadı.

Research Yüksek Lisans in Genes in Behavior and Health

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 2 hukuk lisans derecesi bulun Eylül 2020 Hollanda Amsterdam

Ebelik lisans (araştırma)

University of Technology Sydney
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Ocak 2020 Avustralya Sidney + 1 daha

Bu derece sağlık sektöründe yenilikleri ve ebelik uygulamalarının bilimsel anlayış için pratik bir uygulama var araştırma becerilerini geliştirmek isteyen kayıtlı ebeler için tasarlanmıştır. Bu araştırma çalışmalarında bilinçli katılımını ve klinik uygulama yenilik ve iyileştirme sağlar. Öğrenciler uzatmak ve denetimli araştırma programı aracılığıyla ebelik uzmanlaşmış bir alanda bilgilerini derinleştirmek.

Hemşirelik Ana ve Ebelik Yüksek Lisans

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2019 Portekiz Vila Real

Amaçlar: Anne ve obstetrik sağlıkta uzmanlaşmış hemşirelik hizmetlerine ve kurumlara verilen zorluklara göre ayarlanmış güçlü ve motive edici liderleri teşvik edebilecek bir profesyonelin inşasına katkıda bulunmak; Özel hemşirelik bakım ihtiyaçları, yeni sağlık sorunları ve demografik, sosyal ve epidemiyolojik değişiklikler nedeniyle nüfusun sağlık kazanımlarının elde edilmesinde anne ve obstetrik sağlık konusunda uzmanlaşmış hemşirelik profesyonellerinin katılımını pekiştirmek ...

Üroloji (ChM - Çevrimiçi Öğrenme)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık Edinburg

Tamamen online eğitim verilen bu iki yıllık yarı zamanlı yüksek lisans programı, Edinburgh Royal College ve Edinburgh Üniversitesi tarafından sunulmaktadır ve Master of Surgery (ChM) derecesine yol açar.

Spor Fizyolojisi ve Genetiği Yüksek Lisans

Lithuanian Sports University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Litvanya Kaunas

Uluslararası düzeyde temel ve uygulamalı disiplinler arası bilim ve teknolojilerdeki başarılara dayanarak, spor biyolojisi bilgisini yaratıcı bir şekilde geliştirebilecek, bağımsız olarak araştırma ve düzenleme yapıp, hazırlama, uygulama ve elde edilen sonuçları kullanabilme Fizyolojik fonksiyonların insan vücudundaki aktivitesi ile ilgili farklı düzey programlarının düzenli koşullar altında ve fiziksel yük şartları altında değerlendirilmesi ve insanlar için fiziksel sağlık, beslenme ve fiziksel uygunluk problemlerinin çözülmesi ve lisansüstü düzeyde çalışmaların sürdürülmesi.

Klinik Cinsiyet Ve Çift Terapisinde Usta

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 dönem Bilgi iste İspanya Girona + 1 daha

Klinik cinsiyetoloji, bu yeterlilik alanında giderek daha fazla profesyonel uzman gerektiren bir uzmanlık alanıdır. Aslında, nüfusun sadece% 45'inden fazlası yaşamları boyunca bir tür cinsel işlev bozukluğu yaşayacak. Bu yüksek yaygınlığa rağmen, kamu hizmetleri bu uzmanlık hizmetini doğru bir şekilde sunmak için yeterince eğitimli değil.

Sağlık Bilimlerinde Araştırma Ustası - Genetikte Uzmanlık

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Hollanda Rotterdam

Sağlık Bilimlerinde Araştırma Yüksek Lisans programı, öğrencilere klinik ya da halk sağlığı araştırmalarında yöntemleri kapsamlı bir şekilde anlamalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Uzmanlık alanları klinik epidemiyoloji, epidemiyoloji, halk sağlığı epidemiyolojisi, genetik ve moleküler epidemiyoloji ve sağlık ekonomik analizini içerir.

Biodigital Mimaride Üniversite Yüksek Lisans Derecesi - Resmi

International University of Catalonia
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 İspanya Barselona

Konuyu biyolojik ve dijital açıdan inceleyen ilk mimarlık programına katılma şansını size sunuyoruz. Avangard bir müfredat ve parmaklarınızın ucunda yeni bir 21. yüzyıl konsepti.

Ekoloji ve Nüfus Genetiğinde Yüksek Lisans

University of Oulu
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ağustos 2020 Finlandiya Oulu

Ekoloji ve Nüfus Genetiği (ECOGEN) Uluslararası yüksek lisans programı, tehlike altındaki hayvanların ve bitkilerin koruma sorunları ve popülasyon genetiği üzerine yoğunlaşan iki yıllık bir programdır.