Veterinerlikte derecesi

Genel

Program açıklaması

NE ABD FARKLI OLUN?

1. deneyim

Veteriner Fakültesi deneyimi daha 17 yıl vardır ve Özerk Valencia Toplum ve Veteriner Eğitim Kurumları, Avrupa Birliği (EAEVE) ve Uluslararası Veteriner Öğrenci Derneği üyesi dekanı Fakültesi ise (IVSA)

2. Uluslararası meslek

Bizim sınıflarda arada ve birçok ülke ve milletlerden gelen öğrenciler yaşıyor. İspanyolca, Fransızca ve İngilizce: Bu derece üç uluslararası hatları ile sadece veteriner İspanya'da Fakültesi (ve Avrupa arasında kaç) 'dir.

3. tesisler

Ilk günden itibaren size Klinik Veteriner Hastanesi ve tesisleri ile erişebilir Çünkü, bilginizi ilerletmek gelen davaları incelemek mümkün olacak ve aynı zamanda aktif Hastane Hizmetleri 24 saat nöbet katılacak. Ayrıca, bu tür atlar ve inekler gibi hayvanların yönetimi ve keçilerde etnoloji ve üreme ile ilgili uygulamalı çalışma, koyun gibi büyük hayvanlar ile pratik kliniklerde, katılmak olacak Eğitim ve Araştırma Çiftliği erişimi olacak , tavşan, kuş, köpek ve kediler. Sen profesyonel veteriner becerileri edinme akademik öğrenme entegre yenilikçi eğitim programına katılacak.

Klinik Veteriner Hastanesi

Universidad CEU Cardenal Herrera Klinik Veteriner Hastanesi halka açık ve tüm klinik özellikleri ile ilgili istişareler için önleyici tıptan hizmetleri sunmaktadır. Dahası, onun acil servis 24 saat, yılda 365 gün kullanılabilir ve acil veteriner hekimliği eğitim almış personel tarafından işletilmektedir. Veteriner Bilimleri öğrencileri aktif kendilerini Üniversitesi'nde öğretmen olan uzman profesyoneller ile birlikte tüm hizmetlerde katılarak uygulamalı klinik eğitim kazanır. Ekipman ve Veteriner profesyonellerin uzmanlık derecesi, Klinik Veteriner Hastanesi CEU İspanya'da öncü kuruluşudur. Bizim uzman güveniyoruz.

Eğitim ve Araştırma Çiftliği

Kendi imkanları ile, hayvanların çeşitli türleri bir araya olabilir ve Veteriner Bilimleri öğrencileri taşıma ve atları ve hayvanları inceleyerek uygulamalı derslere katılabilir. Pratik sınıflar ilk yıldan itibaren düzenlenen ve yavaş yavaş ders ilerledikçe daha gelişmiş hale getirilir. Ayrıca, bu tesisler, ulusal ve uluslararası şirketler hem de büyük ilgi projeler geliştirmek, araştırma amaçlı da kullanılabilir.

4. uygulamalar

400'den fazla profesyonelleri ile harici iş deneyimi için 1000'den fazla yerleşimleri tutorage sağlamak. Iş deneyimi yerleşimler arasında biz küçük gruplar kişiselleştirilmiş klinik ve klinik olmayan eğitim için Bioparc ve L'oceanogràfic ile anlaşma imzaladı.

NE ÖĞRENMEK İÇİN GİDİYORUM?

Müfredat öncelikle temel disiplinlerin öğrenme üzerinde yoğunlaşmaktadır ama sonra uzman çalışmalara dayanarak hayvan ve insan sağlığını sağlamak için yollar odaklanarak daha gelişmiş hale gelir. Bunun için, yanı sıra Üniversite tesislerinde teorik ve pratik dersler aracılığıyla - laboratuarlar, Öğretim Çiftliği, Klinik Veteriner Hastanesi - ayrıca veteriner klinikleri, gıda şirketleri, kesimhaneler, üretim çiftlikleri, yaban hayatı kurtarma merkezleri ve hayvanat bahçelerinde dış yerleşimleri üstlenecektir Bu nedenle Veteriner meslekte çeşitli temaslarda sunmak.

http://www.uchceu.com/en/studies/degree/veterinary

Son Güncelleme Ağu 2017

Okul Hakkında

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, ... Devamını oku

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, among those three Universities in Madrid, Barcelona and Valencia. Daha Az