Veteriner Teknisyeni Kursu

Genel

Program açıklaması

Veteriner Teknisyeni dersinin tanımı

Bu Veteriner Teknisyeni kursu, bu eğitim için BOE'nin özelliklerini takip eder. Öğrencilerimiz, staj için (ve çoğu durumda işe alım için) talep eden sektördeki ana şirketler tarafından bilinmektedir.

Sonunda Veteriner Teknisyeni unvanına ve ilgili sertifikalara sahip olacaksınız. Sektördeki firmalarda gerçek iş bulma şansı ile 160 saat staj hakkınız olacak.

İsterseniz, bu ders çevrimiçi olarak da öğretilir.

Ne öğreneceğim

Bu mesleği uygulamak için gerekli olan teorik ve pratik bilgiler. Veteriner hekimliği dünyasında ve hayvanlara adanmış işyerlerinde profesyonel olarak, günlük işlerinizde teknik yeteneklerinizi mükemmelleştireceksiniz.

Hayvanlara adanmış klinik ve kuruluşlarda destek uzmanı olacaksınız: ultrason, röntgen, laboratuar analizi, ameliyathanede yardım, çeşitli işlemler için hayvanın tutulması, vb.

Önceki eğitime ihtiyacım var mı?

Bu kurs için önceden bir eğitim gerekmez.

değerlendirme

Dersin genel değerlendirmesi, teorik bölümde elde edilen notlarla birlikte staj döneminde elde edilen değerlendirmeler dikkate alınarak yapılır: bu amaçla, öğrencilerin edindiği teorik bilgilerin kontrol edilmesi amacıyla, öğrencilerin teorik bloklar. Ayrıca, staj bittikten sonra, işbirliği merkezi öğrencinin tesislerindeki uygulamalarının bir değerlendirmesini yapar.

malzemeler

Kullanılan öğretim materyali, 17 Şubat 2011'de BOE 41'de yayınlanan program referans alınarak EUROINNOVA EDITORIAL (MAN_EU_1008; MAN_EU 1009; MAN_EU 1010; MAN_EU 1011; MAN_EU_1012: MAN_EU 1013) tarafından düzenlenmiştir. Müfredat, IEEF Enstitüsünün öğretim görevlisi tarafından sağlanan, klinik vakalar, radyografiler, ultrason videoları, ameliyatlar… tarafından sağlanan tamamlayıcı kaynakça ve görsel-işitsel materyallerle genişletildi. Dikkatli bir şekilde hazırlanması ve sürekli güncellenmesi, bu materyali, eğitim aktiviteleri ve sonraki mesleki aktiviteleri süresince öğrenciler için değerli bir araç haline getirmektedir.

  • IEEF eğitim ekibi tarafından geliştirilen teorik el kitabı
  • Görsel-işitsel destek materyali
  • Uygulamalar için materyal

Gerekli tüm materyaller IEEF tarafından sağlanmaktadır.

Manastır

Alanında, öğrenme metodolojilerini her bir öğrencimizin ritmine adapte edebilecek nitelikli öğretmenlere sahip olmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, IEEF'te, kurs süresince tüm şüphelerinizi çözmek için tamamen sizin emrinizde olan bir fakültemiz bulunmaktadır. İhtiyacınız olan her konuda size yardımcı olmanın yanı sıra.

gündem

Modül 1. Veteriner merkezlerinde müşteri hizmetleri, satış ve yönetim işlemleri

Modül 2. Hayvan biyolojik örneklerinde laboratuar analizi

Modül 3. Veteriner danışmanlığı

Modül 4. Veteriner ameliyathane

Modül 5. Veteriner teşhisi için görüntüleme prosedürleri

Modül 6. Hayvanların yatışı

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

IEEF nace de la ilusión y el trabajo de Carlos Lázaro que, tras dedicarse a la formación durante años, decidió desarrollar una metodología propia enfocada a lograr las dos metas principales de cualqui ... Devamını oku

IEEF nace de la ilusión y el trabajo de Carlos Lázaro que, tras dedicarse a la formación durante años, decidió desarrollar una metodología propia enfocada a lograr las dos metas principales de cualquier alumno: conseguir un aprendizaje efectivo y acceder a un buen puesto de trabajo. Daha Az
Madrid , Móstoles + 1 Daha fazla Daha az