Veteriner hekimliği doktor

Genel

Program açıklaması

fakülte binası

Tarafından düzenlenen Lisans kursu Temeşvar Banat Veteriner fakültesi 6 yıldır İngilizce olarak mevcuttur ve Romence Veteriner ilaçtır. Veterinerlik programı açar Veteriner Doktor.

Lisans Veteriner Tıp öğrenim ücreti ilk 3 yıl (1, 2 ve 3. yıl, sırasıyla) tüm öğretim faaliyetlerinin İngilizce yapılmaktadır içinde 3.200 Euro / yıl'dır. Romence öğretim faaliyetleri ile gelecek 3 yıl (sırasıyla 4., 5. ve 6. yıl) için, öğretim ücreti yaklaşık. 1.000 Euro / AB ülkelerinden gelen öğrenciler için yıl, Romen öğrenciler tarafından ödenen ücret ile aynı. AB üyesi olmayan ülkelerden gelen öğrenciler için ücret 3.200 Euro / yıl kalır.

İlk 3 yıl içinde gibi temel ve temel konuları, öğretilir: Kimya ve Biyokimya, Biyofizik, Hayvan biyoloji, hücre biyolojisi, Anatomi, Fizyoloji, Genetik, Mikrobiyoloji, Farmakoloji, İmmünoloji vb ve son 3 yıl gibi belirli konuları, öğretilir Giriş: Parazitoloji, Bulaşıcı hastalıklar, Cerrahi, Dahiliye, çoğaltılması, Dermatoloji, Adli tıp, laboratuvar tanısı vb

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Faculty of Veterinary Medicine Timi?oara is part of the Banat’s University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine “King Michael I of Romania” from Timi?oara.

Faculty of Veterinary Medicine Timi?oara is part of the Banat’s University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine “King Michael I of Romania” from Timi?oara. Daha Az