Veteriner Araştırma ve Gıda Bilimi ve Teknolojisi Yüksek Lisans Derecesi

Genel

Program açıklaması

yaklaşık

Veterinerlik ve gıda bilimleri alanında ilgili konularda araştırma konusunda ileri düzeyde eğitim sunuyoruz.

Veterinerlik, Gıda Bilimi ve Teknolojisi ve ilgili Yaşam Bilimleri (Ziraat Mühendisliği, Biyoloji, Biyoteknoloji, Biyokimya, Eczacılık, vb.) Mezunlarına yöneliktir.

Size ne sunuyoruz

  • Kastilya ve Leon'da özel lisansüstü eğitim.
  • Kapsamlı araştırma tecrübesi olan fakülte.
  • Konsolide araştırma gruplarında entegrasyon.
  • Uygulamaları geliştirmek için en uygun araştırma tesisleri ve donanımları.

Kariyer fırsatları

* Gıda endüstrisinde kimlik.

* Tıp ve hayvan cerrahisinde araştırma.

* Hayvan sağlığı ve üreme araştırmaları.

* Ruminant üretiminde araştırma. Veterinerlik ve gıda bilimleri alanında ilgili konularda araştırma konusunda ileri düzeyde eğitim sunuyoruz.

León Üniversitesi "Sağlık Bilimlerinde Uygulamalı Araştırma" ve "Veterinerlik ve Gıda Bilimleri" bölümlerinde doktora programlarına erişim.

yeterlilikler

Genel veya enine

  • Öğrencilerin edindikleri bilgileri ve yeni veya yabancı ortamlardaki sorunları çözme yeteneklerini, kendi çalışma alanlarıyla ilgili daha geniş (veya çok disiplinli) bağlamlarda nasıl kullanacaklarını bilmeleri;
  • Öğrencilerin bilgiyi bütünleştirebildiklerini ve eksik ya da sınırlı olmak üzere bilgi ve yargılarının uygulanmasına bağlı sosyal ve etik sorumluluklara yansımaları içeren bilgilere dayanarak yargıları formüle etmenin karmaşıklığıyla karşı karşıya olduğunu;
  • Öğrencilerin, sonuçlarının (ve onları ayakta tutan bilgi ve nihai nedenlerin) uzman ve uzman olmayan izleyicilere açık ve net bir şekilde iletilmesini bildiklerini;
  • Öğrencilerin, büyük ölçüde öz-yönelimli veya özerk olacak bir şekilde çalışmaya devam etmelerine izin veren öğrenme becerilerine sahip olmaları.

Kalite güvence sistemi

Avrupa Yükseköğretim kurumlarında iç kalite güvencesi için Avrupa Kriterleri ve İlkeleri'nin ne olduğunu belirleyen ENQUA'nın (Avrupa Kalite Güvencesi Derneği) yönergelerini izleyen Leon Üniversitesi, politika ve Kurumun kalite güvencesi için iç prosedürler, sürekli iyileştirme stratejileri ve kurumun hizmetindeki prosedürlerin geliştirilmesiyle aynı şekilde tüm acentelerin dahil edilmesine olanak tanıyan kalite kültürüne bağlılık.

Bu anlamda, Leon Üniversitesi (ULE) Değerlendirme ve Kalite Ofisi'nden (OEC), Merkezlerin / Bölümlerin Kalite Komisyonlarını sağlamak amacıyla Başlıkları İzleme için bir Destek Aracı geliştirmiştir. Leon Üniversitesi'nin Resmi Unvanlarının TAKİP EDİLMESİNİN koordinasyonunu ve uygun gelişimini kolaylaştıran bir iç bilgi yönetimi aracı ULE Enstitüleri.

Araçta, gerekli bilgileri gerçekleştirmek için kullanılabilir:

  • Resmi Derecelerin hem ULE tarafından hem de dışarıdan Üniversite Kastilya Leon Sisteminin Kalite Ajansı (ACSUCYL) Kalitesi Ajansı tarafından belirlenen kriterlere göre İzleme Süreci
  • Kurumun karar vermesi.

İzleme sürecinde gerçekleştirdikleri işleve dayanarak, Uygulamaya erişim için farklı kullanıcı türleri belirlenmiştir. Aynı şekilde, ULE'nin resmi unvanlarının bilgilerinin farklı düzeyde yayılması da mümkündür.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. Daha Az
León , Ponferrada + 1 Daha fazla Daha az