Lisans Programı: Hemşirelik Anabilim Dalı

Genel

Program açıklaması

Hemşirelikte Binbaşı

Teksas A

124449_doctors-2607295_960_720.jpg

StockSnap / Pixabay

Hemşirelik Fakültesi, üç lisans derecesi ve üç yüksek lisans programı sunmaktadır.

Geleneksel BSN pisti, Teksas A’dan iki yıl önkoşul ödevini tamamlayan öğrenciler içindir.

İkinci Derece BSN pisti, hemşirelik dışı bir çalışma alanında lisans derecesi almış olanlar için 15 aylık, hızlandırılmış bir programdır. Pistte geleneksel, yüz yüze öğretimin yanı sıra simülasyon etkinlikleri, klinik deneyimler, takım öğretimi ve derslerin video konferansı da kullanılıyor. Bu seçenek hem Bryan / College Station hem de Round Rock kampüslerinde sunulmaktadır.

RN-BSN izi, lisans derecesini almak isteyen bir önlisans derecesine sahip kayıtlı hemşireler içindir. Derecesini bir LVN-RN veya paramedik köprü programı veya diploma programı ile tamamlayan RN-BSN başvuruları, başvuruları için programlarında en az 35 devredilebilir kredi almış olmalıdır. Bu seçenek tam zamanlı ve yarı zamanlı kurs yüklerinde mevcuttur ve tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır.

MSN-Hemşirelik Eğitimi programı, 36 saatlik bir müfredatın tamamlanmasıyla çeşitli hasta bakımı ortamlarında ve yükseköğretim kurumlarında eğitimci rolündeki eğitim ilkelerini uygulamalarını sağlar. NURS 653 İleri Sağlık Değerlendirmesi alırken, öğrencilerden herhangi bir MSN derecesi için Amerikan Hemşirelik Kolejleri Birliği tarafından belirlenen bu kursun klinik hedeflerine ulaşmak için toplam 45 saat boyunca kampüs içi iki ayrı klinik deneyime katılması beklenir. . Bu seçenek, öncelikle öğrencilere eğitimlerini ilerletirken kariyeri, aileyi ve diğer sorumlulukları dengelemeleri için çevrimiçi olarak sunulmaktadır.

MSN-Family Hemşire Uygulayıcısı programı, mezunlara 36 saatlik bir müfredatın tamamlanmasıyla sağlığın teşviki, risk azaltılması, hastalığın önlenmesi ve hastalık yönetimine odaklanarak çok çeşitli müşterilere birinci basamak sağlık hizmeti sağlayıcısı olarak pratik yapmayı öğretiyor. NURS 653 İleri Sağlık Değerlendirmesi alırken, öğrencilerden herhangi bir MSN derecesi için Amerikan Hemşirelik Kolejleri Birliği tarafından belirlenen bu kursun klinik hedeflerine ulaşmak için toplam 45 saat boyunca kampüs içi iki ayrı klinik deneyime katılması beklenir. . Bu hibrid bir programdır ve kursların çoğu çevrimiçi olarak verilmektedir.

MSN-Adli Hemşirelik programı, mezunlara travma veya ölümle sonuçlanan travmatik olayların veya cezai işlemlerin mağdurlarına ve faillerine bakım yapmayı öğretir. Hastalarını önemserken, 36 saatlik bir müfredat aracılığıyla medeni veya cezai yasal işlemlerde daha sonra kullanılmak üzere travmatik olayla veya cezai işlemle ilgili adli delilleri gözlemlemek, tanımak, toplamak ve belgelendirmekten de sorumlu olacaklardır. Öğrencilerden oryantasyon ve sınırlı sayıda ders etkinliği için Bryan-College Station kampüsüne gelmeleri istenir. NURS 653 İleri Sağlık Değerlendirmesi alırken, öğrencilerden herhangi bir MSN derecesi için Amerikan Hemşirelik Kolejleri Birliği tarafından belirlenen bu kursun klinik hedeflerine ulaşmak için toplam 45 saat boyunca kampüs içi iki ayrı klinik deneyime katılması beklenir. .

Hemşirelik ile ne yapmak istersin?

Kayıtlı Hemşire, Hemşire Eğitimi, Hemşire Uygulayıcısı, Adli Hemşirelik, ve daha fazlası.

Unutmayın: Binbaşı kariyerinize eşit değil! Eğitiminizi nasıl çalıştıracağınız hakkında daha fazla fikir edinmek için özel Kariyer Danışmanınızla konuşun.

Burs Olanakları

  • Cumhurbaşkanlığı Bursu: İlk kez tam zamanlı birinci sınıf öğrencisi için 4 yıla kadar tam zamanlı eğitim ve ücret öder
  • Eagle Elite Bursu: 4 yıla kadar yılda 3000 $ öder
  • Transfer Bursu: 2 yıla kadar yılda 2000 $ öder
  • Donör Bursları: TAMUT , devam eden öğrencilere liyakate dayalı olarak çeşitli bağış bursları vermektedir. Bu burslar yılda 250 ila 2000 dolar arasında değişiyor.
  • Tamamen kabul edilen uluslararası derece not ortalaması en az 2.5 veya 980 SAT olan bir genel not ortalamasına sahip uluslararası öğrenciler Global Heritage Bursuna başvurabilirler. Texas A'daki Küresel Miras Bursu
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and reward ... Devamını oku

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and rewarding educational experiences through quality teaching, scholarship, student support services, co-curricular programming, research, and service. Daha Az