Fakülte 1935 yılında kuruldu. O zamandan bu yana 20.000'den fazla hekim fakülte tarafından eğitilmiş ve mezun olmuştur. Tüm yılların fakülte mezunları arasında 120 D.Sc. ve 650'den fazla doktora Birçok mezun yeni okullar ve orijinal bilimsel eğilimler kurdu. Bunlar Rusya Tıp Bilimleri Akademisi VN Nikolaeva-Menshikova, VS Ryabtsev, Yu.K. Skripkin, VG Gostishev, RAMS AF Bykovsky, VL Guryev, OK Skobelkin, G.Ye. Ostroverkhov.

Rusya'daki önde gelen tıp eğitim kurumlarından birinde İngilizce Orta Düzeyinde Tıp eğitimi. Çalışma programının her şey dahil olduğu için 'premedical' dersi gerekli değildir.

Bu altı yıllık tam zamanlı Yüksek Lisans çalışma alanı mezunları bir doktor mesleğine hazırlar. Genel Tıp Doktoru derecesi ile tamamlanır. İlk iki yıl boyunca, müfredat temel olarak teorik dersler (Biyokimya, Anatomi, Histoloji, Fizyoloji, vb) içerir.

Çalışmaların 3. yılı, klinik öncesi kursları içerir ve klinik derslerin araştırılması için hazırlanır. 4. ve 5. yıl boyunca, öğrenci bireysel kliniklerde ve bölümlerde stajlar aşamalı olarak geçer. Çalışmaların son yılı, öğrencilerin deneyimli doktorların gözetimi altında klinik ve bölümlerde çalıştığı bir mezuniyet öncesi pratik eğitimine ayrılmıştır. Çalışmalar sırasında öğrenciler, aynı zamanda, sağlık bakım tesislerinin ve pratik prosedürlerin yönetimi ve çalıştırılmasıyla ilgili olarak giderek daha fazla tanıştıkları bir mesleki pratik eğitimin dokuz haftasını tamamlarlar.

Çalışmalar beş konuda titiz bir durum incelemesi ile tamamlanmaktadır.

Altı yıllık Genel Tıp programı, ABD, Kanada ve Malezya, Hindistan, Tayland, Maldivler, Güney Afrika, Sri Lanka, Nijerya vb. Gibi farklı ülkelerde de tanınmıştı.


Çalışma süresi

6 yıl


İki giriş

Eylül


Giriş seviyesi

A-Seviye (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, Bakalorya, WAEC, NECO, Yüksek Ortaokul Sertifikası, Kıdemli Orta Öğretim Sertifikası, Ulusal Kıdemli Sertifika, Matrikülasyon.
Öğrenci hayatı

KSMU , öğrencilere geleceğinizin şekillenmesine yardımcı olacak yeni fırsat ve fikirlerle dolu bir ortamda dünya standartlarında bir eğitim sunmaktadır. Yeni beceriler öğrenmek, yeni ve ilginç insanlarla tanışmak; hayatı arkadaş edinme; Bunlar üniversite deneyiminin normal bir parçasıdır ve KSMU bir istisna değildir.

KSMU (1200'den fazla uluslararası öğrenci olan) KSMU fazla öğrenciyle, kampüs hareketli bir kooperatif ve çok kültürlü bir işbirliğinin gerçek bir erime KSMU . Sportif etkinliklerden, sanattan, sanatlara kadar, Kursk, başka hiçbir şeye benzemeyen bir inovasyon ve kültür merkezi.

Öğrencilerimiz, spordan sanata, sosyal ve diğer entelektüel uğraşlardan zenginleştirici etkinliklere kadar çeşitli etkinliklere katılırlar. KSMU kampüs hayatı, KSMU ne olursa olsun herkese sunacak bir KSMU sahiptir.

KSMU yeni arkadaşlarla tanışabileceğiniz birçok yol var; örneğin, birçok canlı öğrenci topluluğuna katılarak ya da kendinizden birini yaratarak! Geniş ve çeşitli öğrenci topluluğumuz, sosyalleşmek, yeni beceriler öğrenmek ve yeni insanlarla tanışmak için çok ilginç bir ortam yaratıyor!

Ayrıca, yeni arkadaşlarınızla birlikte ziyaret edip keşfedebileceğiniz ve Rus kültürü ve tarihi hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz yerel tarihi mekanlarını ziyaret etme fırsatına da sahip olacaksınız. Yerel kafelere, mağazalara ve müzelere saatlerce zaman geçirebilir ya da yakındaki güzel parklardan birinde yürüyüş yapabilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Kursk State Medical University için 3 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Ekim 23, 2018
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
6 yıl
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date