Tıbbi ve Sağlık Hizmetleri Yönetiminde Lisans

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Tıp ve Sağlık Hizmetleri Yönetimi

Kariyerinizi Bir Üst Düzeye Taşınız

Tıp ve Sağlık Hizmetleri Yönetimi lisans derecesi, sağlık konularında yönetici ve denetçiler olarak görev yapmak için gerekli beceriler ve yeterliliklerle, müttefik sağlık alanında bir önlisans mezunu sağlık uygulayıcılarına sağlar.

Alanlarının stratejileri, taktikleri ve her günkü taleplerini ilk elden anlayanlara sahip endüstri deneyimli öğretim üyelerinden öğrenin.

Programın çekirdeğinde, sağlık hukuku ve biyoetik, kalite iyileştirme, proje yönetimi, ekonomi, kanıta dayalı uygulama ve araştırma, politika ve liderlik özelliklerinin yanı sıra yönetim ve insan kaynakları konusunda bir temel bulunmaktadır. Uzmanlıklar, seçtiğiniz kariyer yoluna programın özelleştirilmesini sağlar; her uzmanlık, öğretim ve yetişkin öğrenmede seçmeli dersler sunar:

Uzmanlık

  • Tıbbi Yardım: muhasebe ve faturalandırma prosedürleri ve bilişim de dahil olmak üzere bir tıbbi pratiğin yönetimine odaklanılması.
  • Cerrahi 1. Asistan: cerrahi yardım, kodlama ve geri ödeme uygulamaları ile bilişim alanlarındaki güncel konulara odaklanan bir köprü projesi içerir.
  • Cerrahi Teknoloji: Örgütsel davranış, halk sağlığı istatistikleri ve bilişim dahil.
  • Sağlık Bilgi Yönetimi: gelişmiş sağlık bilişim, bilgi yönetimi, gelir yönetimi ve uyum ve sağlık veri analizi odaklanmak.
  • Genel Sağlık: yönetim, muhasebe ve faturalandırma, profesyoneller arası sağlık işbirliği, pazarlama ilkeleri, araştırma ve rapor yazma ve bilişim alanlarındaki dersleri seçin.

Tıbbi Alanda Lider Olmaya Hazırlanın

"ANU Tıp ve Sağlık ve Hizmet Yönetimi Programı'nda kariyerinizde ilerlemeniz gereken ilgili gerçek dünyadaki becerileri kazanacaksınız."

ANU aracılığıyla e-öğrenme

American National University herkesin eğitimini ilerletme ve kariyer hedeflerine ulaşma fırsatına sahip olduğuna inanıyoruz. Mezuniyet ve mezuniyet programlarında meşgul olan öğrencilere uygun e-Öğrenim platformumuz aracılığıyla ders alma seçeneği sunuyoruz. Bir ANU eNiversitesi öğrencisi olarak, öğrencilerin dersliklerinde akademik danışmanlık, danışmanlık ve kariyer hizmetleri de dahil olmak üzere aldığı fakülte ve personelimizden aynı kariyer odaklı eğitim ve kişisel dikkatleri alacaksınız. Tek fark, çalışmaya ne zaman başlayacağınızı seçebilmeniz, böylece hayatınızın önceliklerini dengelemek için daha fazla esneklik bırakarak zamanlamanıza uygun şekilde çalışıyor olmanızdır.

Maliyet

NOT: Bu program bir çok ülkede ANU eNiversitesi aracılığıyla% 100 Online olarak sunulmaktadır. Eyaletinizdeki program kullanılabilirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Kabul ile sohbet edin.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Devamını oku

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Daha Az
Salem , ABD Çevrimiçi , Pikeville , Lexington , Roanoke + 4 Daha fazla Daha az