Tıbbi Ofis Profesyonel Diploması

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Ön Büroda Sağlıklı Bir Nabzın Korunması

American National University Tıbbi Ofisi Profesyonel diploma programı¹, tıbbi ofis ortamının günlük işlemlerini yönetmek için gerekli olan becerileri size sağlayacaktır. Hastaları selamlamak ve zamanlamak, sigorta taleplerini dosyalamak, sarf malzemeleri sipariş etmek, ofis yazışmalarını yönetmek ve genel muhasebe ve muhasebe görevlerini yapmak suretiyle tıp profesyonellerine yardımcı olacaksınız.

Sınıf eğitimi ve uygulamalı eğitimin harmanlanmış bir müfredatı sayesinde, tıbbi bir ofis uzmanı olarak çalışmanıza hazırlıklı olmak için tasarlanmış pratik bir eğitim alabilirsiniz.

Tıbbi destek konusunda önlisans derecesi almak için güçlü bir temel oluşturmanın yanı sıra, bu diploma programı, tıbbi sekreter, tıbbi resepsiyonist veya hasta koordinatörü olarak giriş seviyesi istihdam için gerekli olan beceri ve teknikleri sunmak üzere tasarlanmıştır.

Öğrenme Deneyiminiz

American National University tıp ofisi profesyonel diploma programı sayesinde teknoloji, tıbbi büro işlemleri, tıbbi terminoloji, zaman yönetimi ve örgütsel beceriler konusunda yeterlik kazanırsınız. Ayrıca, karar verme ve yaratıcı düşünme becerileri üzerinde duracaksınız.

Teknoloji eğitimimiz, tıbbi, sözcük işleme, elektronik tablo ve iletişim yazılımı uygulamalarını vurgular.

Mezunu bitirdiğinizde, sağlıklı bir ortamda diğer tıbbi uzmanlarla rahatça iletişim kurabilmek için gerekli olan becerilere sahip, doğru, becerikli ve üretken bir profesyonel olmanız için eğitilmiş olursunuz.

American National University , ilerici bir öğrenme biçimini geliştirir, böylece tıp ofisindeki mesleki diplomasını kazanırsanız, yüksek lisans ve doktora düzeyinde yüksek talep alanlarında eğitiminize devam ederken - kariyerinizi ilerletmek için eğitiminizi hemen kullanabilirsiniz - mesela tıbbi yardım, büro teknolojisi ve sağlık yönetimi.

¹ Yaygın olarak bulunurken, tüm dersler tüm sınıf saatlerinde veya her dönem sunulmaz. Bir Üniversite Öğrenci Hizmetleri temsilcisine danışın.

Neden American National University ?

  • Kolaylık ve esneklik - Gündüz ve akşam sınıflarında¹ derecenizi kazandığınızda çalışabilme esnekliğiniz vardır.
  • Kişisel ilgi - Sadece kalabalıkta bir yüz değil, küçük sınıflarımız öğretmenlerin kişisel dikkatini çekmemizi sağlıyor.
  • Eğitmen olarak meslek sahipleri - Güncel ve ilgili müfredatlar ile, sizi yönlendirecek ve rehberlik edecek olan gerçek dünya saha deneyimlerine sahip öğretmenlerden öğreneceksiniz.
  • Kariyer hizmetleri - Kariyer hizmetler ekibi, özgeçmişinizi, kapak mektuplarınızı, röportaj tekniklerini ve büyük kariyer fırsatlarını nasıl arayacağınız ile mezun olmadan önce size yardım etmeye başlar.
  • Mezunların Yararları - Mesleki kariyeri boyunca mevcut olan kariyer hizmetlerimize ve tazeleme kurslarına erişebilmeniz için mezun olduktan sonra, desteğimiz mezuniyet yılına son vermez.

¹ Yaygın olarak bulunurken, tüm dersler tüm sınıf saatlerinde veya her dönem sunulmaz. Bir Üniversite Öğrenci Hizmetleri temsilcisine danışın.

² Yenileyici eğitim nitelikli öğrenciler için ücretsizdir. Laboratuar ücretleri, kitaplar ve malzemeler gibi ek maliyetler öğrencinin sorumluluğundadır. Yeniden eğitim, öğrencinin mezun olduğu ve mevcut alana tabi olduğu programla sınırlıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Devamını oku

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Daha Az
Salem , ABD Çevrimiçi , Pikeville , Lexington , Roanoke + 4 Daha fazla Daha az