Tıbbi Fatura ve Kodlama Diploması

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Tıbbi Fatura ve Kodlama Diploması

Tıbbi Prosedürden Sonra Uzmanlaşmış Hasta Bakımını Sağlayın

Sağlık alanının işletme tarafı sizin için bir menfaate sahipse, tıbbi fatura ve kodlama diploması sizin için olabilir. Tıbbi kodlama uzmanları ve tıbbi ön büro personeli, sağlık sektöründe hayati bir rol oynamaktadır. Yapılan görevler, tıbbi sigorta faturalandırması ve kodlaması, tıbbi sigorta formlarının doldurulması ve sunulması, tıbbi tabloların oluşturulması ve sürdürülmesi, raporlar ve yazışmalar hazırlanması, randevuları zamanlama ve tebrik tebriklerini içerir.

Bu diploma programı¹ size tıbbi biller uzmanı veya tıbbi bir kodlayıcı olarak çalışmak için gerekli becerileri kazandırmak üzere tasarlanmıştır veya bazı işverenler her iki işlevi yerine getirebilecek bir kişiye sahip olmayı tercih ettikleri için her iki kariyer yolunu da dahil etmeyi seçebilirsiniz.

Tıbbi Yardım alanında önlisans derecesi elde etmek için güçlü bir temel oluşturmanın yanı sıra, bu diploma programı, sağlık başvuru sahibi muayenehanesi, talep işlemcisi, diş hekimi ya da sigortacı olarak giriş seviyesi istihdam için gerekli olan beceri ve teknikleri sunmak üzere tasarlanmıştır.

Öğrenme Deneyiminiz

Bu programdaki bir öğrenci olarak, hasta bilgilerini hızlı bir şekilde ve doğru bir şekilde kaydetme ve raporlama kritik sorumluluğu için eğitim verdiğinizde, veritabanlarını, endüstri yazılımını ve çeşitli referans materyallerini nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Öğrenciler, programın son kursuna dahil olan 60 saatlik bir externship'e katılırlar. Bu programı başarıyla tamamlayan ve diplomanızı aldıktan sonra şunları biliyorsunuz:

  • Bilgisayar fatura uygulamaları ve yönetim prosedürleri.
  • Bilgisayar tıbbi kodlaması (CPT ve ICD-10-CM) ve terminoloji.
  • Tıbbi belgelerden bilgi nasıl alınır.
  • Tıbbi koşulları ve hizmetleri nasıl doğru bir şekilde kodlayabilirim?
  • Evrak işleri ve yasal konular da dahil olmak üzere sağlık sigortası taleplerini işleme koyma.

American National University tıbbi faturalandırma ve kodlama programından mezun olan American National University Profesyonel Kodlayıcılar Birliği (AAPC), Amerikan Sağlık Bilgi Yönetimi Derneği (AHIMA), Amerikan Sağlık Bilgi Yönetimi Derneği Medikal Billers Derneği (AAMB) veya Profesyonel Profesyonel Kodlayıcılar Amerikan Akademisi (AAPC).

American National University , ilerici bir öğrenme biçimi geliştirir, böylece bu alandaki diplomanızı kazanırsanız, yüksek talepteki alanlarda, önlisans ve lisans düzeyinde eğitiminizi sürdükçe kariyerinizi ilerletmek için eğitiminizi kullanabilirsiniz - tıbbi alanlar gibi yardımcı EMT - paramedik ve sağlık yönetimi.

¹ Yaygın olarak bulunurken, tüm dersler tüm sınıf saatlerinde veya her dönem sunulmaz. Bir Üniversite Öğrenci Hizmetleri temsilcisine danışın.

Neden American National University ?

  • Kolaylık ve esneklik - Gündüz ve akşam sınıflarında¹ derecenizi kazandığınızda çalışabilme esnekliğiniz vardır.
  • Kişisel ilgi - Sadece kalabalıkta bir yüz değil, küçük sınıflarımız öğretmenlerin kişisel dikkatini çekmemizi sağlıyor.
  • Eğitmen olarak meslek sahipleri - Güncel ve ilgili müfredatlar ile, sizi yönlendirecek ve rehberlik edecek olan gerçek dünya saha deneyimlerine sahip öğretmenlerden öğreneceksiniz.
  • Kariyer hizmetleri - Kariyer hizmetler ekibi, özgeçmişinizi, kapak mektuplarınızı, röportaj tekniklerini ve büyük kariyer fırsatlarını nasıl arayacağınız ile mezun olmadan önce size yardım etmeye başlar.
  • Mezunların Yararları - Mesleki kariyeri boyunca mevcut olan kariyer hizmetlerimize ve tazeleme kurslarına erişebilmeniz için mezun olduktan sonra, desteğimiz mezuniyet yılına son vermez.

¹ Yaygın olarak bulunurken, tüm dersler tüm sınıf saatlerinde veya her dönem sunulmaz. Bir Üniversite Öğrenci Hizmetleri temsilcisine danışın.

² Yenileyici eğitim nitelikli öğrenciler için ücretsizdir. Laboratuar ücretleri, kitaplar ve malzemeler gibi ek maliyetler öğrencinin sorumluluğundadır. Yeniden eğitim, öğrencinin mezun olduğu ve mevcut alana tabi olduğu programla sınırlıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Devamını oku

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Daha Az
Salem , ABD Çevrimiçi , Pikeville , Lexington , Roanoke + 4 Daha fazla Daha az