Tıbbi İngilizce - OET Hazırlık Kursu

Genel

Program açıklaması

Hemşirelik, tıp ve sağlık alanındaki kariyerinizi takip edin.

OET Hazırlık kursu hemşireler ve doktorlar gibi Mesleki İngilizce Testine devam etmeyi veya hemşirelikte, tıpta veya ilgili bir disiplinde bir kariyeri ya da çalışmaları sürdürmeyi planlayan tıp uzmanları içindir.

Kurs OET testinin dört bileşenini öğrencilere hazırlayacak: Okuma, Dinleme, Yazma ve Konuşma. Öğrenciler, OET için özel olarak hazırlanmış çeşitli uygulama materyalleri vasıtasıyla, bu becerilerin her birini kapsamlı bir şekilde uygulayacaklardır.

Ders materyali genel gramer, kelime bilgisi, yazım, noktalama işaretleri ve telaffuzu iyileştirirken, öğrencilerin OET'in tüm yönleriyle "B" veya daha yüksek bir seviyeye ulaşmasına yardımcı olmaya odaklanmaktadır.

Kurs OET konusunda geniş tecrübeli öğretmenler tarafından yönetilmektedir. Öğrenciler sınav sırasında dil yeteneğini tam olarak göstermelerine yardımcı olacak stratejileri öğrenecekler ve düzenli olarak bu stratejileri uygulamaya yardımcı olacak sahte sınavlar alacaklar.

Tüm uygulama materyalleri ve sahte sınavlar, mümkün olduğunca test için hazır olduğunuzdan emin olmak için gerçek OET testleriyle modellenir.

Süre: 5 ila 10 hafta

Ders Programı: Sabah ve Akşam Ders Programı

Giriş Seviyesi: IELTS 6 veya eşdeğeri artı tıbbi mesleğin arka planı

İletişim Saatleri: Tam gün, yarı zamanlı

CRICOS Ders Kodu: 094332P

Neden Bir Primus Avustralya Eğitim Fakültesi Kursu seçmelisiniz?


PRIMUS ENGLISH dersleri, Melbourne CBD'nin merkezinde bulunan en gelişmiş tesislerde öğretilir. İngilizce profesyoneller ve öğretmenler tarafından yaratılmıştır ve destekleyici ve güleryüzlü öğretmenler ve öğrencilerle birlikte bir ortamda ders dışı dil ve kültürel etkinliklerle birlikte teslim edilirler./>

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Primus English is an accredited ELICOS provider focussed on providing excellence in education in a caring and supportive multicultural environment. At Primus English, we aim to help our students to de ... Devamını oku

Primus English is an accredited ELICOS provider focussed on providing excellence in education in a caring and supportive multicultural environment. At Primus English, we aim to help our students to develop successful and rewarding careers by imparting skills that are in high demand globally. Our courses focus on industry needs and bridge the gap between secondary and tertiary education to build a solid foundation of knowledge for our students to succeed in the workplace. Daha Az