Spor Ve Egzersiz Beslenme Msc

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Ders özeti

Dünya çapındaki sporcuların çok çeşitli spor dallarındaki şaşırtıcı özellikleri, performans konularını kamuoyuna yansıtıyor ve spor beslenmesi şimdi tüm katılım düzeylerinde eğitimi ve rekabeti desteklemenin kilit bir parçası olarak kabul ediliyor.

University of Westminster Spor ve Egzersiz Beslenme Yüksek Lisans derecesi hem 'hafta sonu savaşçısı' hem de seçkin sporcu için spor beslenmesinin arkasındaki bilimi ve uygulamalarını inceleme şansı sunuyor. Aynı zamanda, performans yararları için ve aleyhindeki temel kanıtlara bakarak takviyelerin kullanımını bilimsel inceleme altında ele alan tartışmaları da ortaya koymaktadır.

Bu dersin amacı, konunun arkasındaki bilime kuvvetli bir şekilde odaklanan, ancak aynı zamanda, eğitim programlarının bir parçası olarak beslenmeyi kullanmak isteyen bireylere ve ekiplere sağlıklı rehberlik sağlama pratiklerine dair bazı tecrübeleri olan sporcu besleyicileri üretmektir . Bu amaçla, bir dizi konuk öğretim görevlisi kilit alanlarda uzmanlıklarına katkıda bulunur ve öğrencilere ayrıca kurulmuş spor beslenme pratisyenlerine gölge düşürme fırsatı verilir.

Ders yapısı

Aşağıdaki modüller, bu derste ne çalışacağınızın bir göstergesidir.

 • İleri Performanslı Beslenme
 • Sağlık ve Zindeliğin Değerlendirilmesi
 • İnsan Beslenme Kavramları ve İlkeleri
 • Beslenme ve Performans
 • Beslenme değerlendirmesi
 • Sporcu Beslenmesi İçin Uygulayıcı Beceriler
 • Lisansüstü Araştırma Yöntemleri
 • Lisansüstü Proje

Profesyonel tanıma

Elbette Beslenme Derneği (AfN) tarafından akredite edilmiştir. Bu, öğrencilerin mesleki tanıma ve kayıt merdiveninde ilk adım olan Associate Nutritionist ünvanını almalarını sağlar.

Bu kurs aynı zamanda Spor ve Egzersiz Beslenme Kaydı (SENr) tarafından da onaylanmıştır ve Uluslararası Spor Beslenme Derneği (ISSN) Tanınma Ödülü'nü almıştır. Öğrenciler, ISSN (CISSN) Sertifikasyonu Sertifikasını çalışma sürelerinin sonuna doğru almaya teşvik ederler.

Giriş koşulları

Güçlü bir beslenme ve / veya fizyoloji unsuru olan bir yaşam bilimlerinde birinci dereceye sahip olmalısınız, ancak başka bir disiplinden mezunsanız, Beslenme Temelleri dersinin başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla giriş yapma şansınız vardır.

Eğer ilk diliniz İngilizce değilse, yazılı olarak 6.5 puan, TOEFL sınav notunda en az 98 olmak üzere en az 25 olmak üzere en az 6.5 IELTS puanına sahip olmalısınız.

KariyerKariyer yolu

Nitelikli spor ve egzersiz beslenme uzmanları, araştırma ve halk sağlığı beslemesinden performans eğitimine kadar çeşitli alanlarda istihdam bulurlar. Birçoğu sonunda serbest meslek sahibi oldu ve çok başarılı olabilecek kendi danışmanlık şirketlerini kurdu. Elbette bu alanlardan herhangi birine geçişi mümkün olduğunca sorunsuz ve etkili kılmak için tasarlanmıştır.

Mezunlarımız yükseköğretimde öğretim, İngilizce Spor Enstitüsü'nde sporcu desteği ve doktora araştırması gibi görevlere devam ediyor.

Kursumuzun amacı, öğrencilerin ileri düzeyde bir konu bilgisi ve araştırma deneyimi geliştirmesinin yanı sıra kapsamlı bir aktarılabilir bilimsel ve mesleki beceri yelpazesi geliştirmelerini sağlamaktır. Kariyer seçimleriniz, ulusal yönetim organlarında ve organizasyonlarında çalışmanın yanı sıra, takımlar ve elit sporcular için önde gelen spor beslenme programlarını, fiziksel aktivite girişimlerine katılımı içerebilir.Kariyer geliştirme merkezi

Kariyer Gelişim Merkezimiz, 2017 Ulusal Lisans İstihdam Edilebilirlik Ödüllerinde En İyi Üniversite Kariyer Hizmeti için kısa listeye girdi.

Dünyada 3.000'den fazla işveren ağı ve deneyimli kariyer danışmanlarından oluşan bir ekiple, başarılı olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

2015–16 döneminde, 1.500'den fazla öğrenciye, çeşitli sektörlerde işe yerleştirme bulmalarında yardımcı olduk, 250 işveren kampüste 14 beceri ve kariyer fuarına katıldı.

Westminster öğrencisi olarak, çalışmalarınız boyunca ve mezun olduktan sonra hizmetlerimize erişebileceksiniz.

Sana yardımcı olabiliriz:

 • Kursunuzla ilgili iş yerlerini bulmak,
 • gönüllü deneyim dahil yarı zamanlı / tatil, yerleştirme ve mezuniyet işleri bulmak,
 • İstihdam edilebilirliğinizi arttırmak için uluslararası fırsatlar bulmak,
 • Kendinizi işverenlere etkili bir şekilde pazarlamak,
 • daha iyi özgeçmiş ve başvuru formları yazmak,
 • Mülakat ve kurumsal becerilerinizi geliştirmek,
 • Kariyerinizi kariyer danışmanlarımızla planlayın,
 • İşverenlerle tanışın ve yıl boyunca işveren fuarlarımızda, kariyer sunumlarınızda ve ağ oluşturma organizasyonlarımızda kariyer seçeneklerinizi keşfedin.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Devamını oku

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Daha Az