Spor Biliminde DHSc

Genel

Program açıklaması

Yeterliliğin nihayetinde doruğa ulaştığı doktora tezi sayesinde yeterlilik kazanmış bir öğrenci bağımsız ve özgün bilimsel çalışmaların kanıtlarını gösterecektir. Tez, konu disiplininin yanı sıra araştırma alanının bilgisine ve kavrayışına kararlı bir katkı sağlayacaktır. Nitelikli öğrenciler araştırma metodolojisinde uygulamalı yeterlilik ve araştırma sürecinde ve bulgularında uygun yazılı ve / veya sözlü iletişimi gösterecektir. Spor endüstrisindeki araştırmanın bütünsel bağlamındaki etkisini değerlendirmek için araştırma kararlarını ve uygulamalarını yansıtabilmelidir.

Relay runner

University of Johannesburg “Gelecek. Reimagined.” sadece akılda kalıcı bir cümle değil

Kurum, 4. Sanayi Devrimi'nde Afrika'da liderlik ediyor, tüm disiplinler için geleceği yeniden canlandırmak 4IR, bu ülkenin ve Afrika kıtasının geleceğini inşa etmek için anlamamız ve şekillendirmemiz gereken bir sonraki sanayileşme dalgası. çok zengin hak ediyor. 4IR sadece robotik ve otomasyonla ilgili değildir; insanları güçlendirmek ve nesilleri yükseltmek toplumun ilerlemesi ile ilgilidir.

Dünya 4. sanayi devrimine doğru ilerledikçe, “Eğitim 4IR” ile UJ de farklı derslerde müfredata 4IR düşünce ve teknolojisini getiriyor ve yenilikçi harmanlanmış öğrenme teknolojilerini kullanıyor. Bu, AI ve 4IR'nin yaşama ve çalışma tarzımızda daha büyük bir rol oynaması nedeniyle UJ mezunlarının iş ve endüstrinin geleceğini kucaklamak için daha iyi hazır oldukları anlamına gelir.

University of Johannesburg , ülkemizin gelecekteki liderlerini, tam olarak yararlanabilmeleri ve daha iyi bir yarın sunabilmeleri için 4IR'ın beklenmedik karmaşıklıklarıyla gururla ve cesurca kucaklamak ve yönlendirmek bizim görevimizdir. Sizin gibi gelecek liderleri! Burada cesur konuşmaya öncülük ediyoruz; yeni bir yarının tasarımını zorluyor ve şekillendiriyor. Burada harekete geçiyoruz ve yeni dünyayı inşa ediyoruz.

Kabul şartları:

NQF seviye 9'da (en az 180 kredi üreten) yüksek lisans yeterliliğine sahip olan öğrenciye ortalama en az% 65 geçiş notu ile erişim sağlanacaktır.

Programın Süresi:

  • Tam zamanlı: Minimum 2 yıl ve maksimum 4 yıl
  • Yarı zamanlı: Minimum 2 yıl ve maksimum 5 yıl

İletişim detayları:

İsim: Profesör C Roux Tel 011 559 6962 / E-posta: croux@uj.ac.za.

Son Güncelleme May 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Devamını oku

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Daha Az